Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet tavsiye ediyor musunuz?

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Cihangir de oturuyorum.

TTnet 8mbit bağlantı ile rezil olduktan sonra hazır modem kamonayası varken Uydunet 10 mbit sınırsız tarifeye geçmeyi düşünüyorum.

Modemin modelini sordum netstar cbw-700 olabilir dediler. Docsis 2ymiş tüm modemler ondan demin konuştu ama konuşan bey.

Kullananlar varsa fikirlerini alabilir miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

bir yıldır 10 mb sınırsız kullanıyorum çok memnunum artı olarak ucretsiz hd set box televizyon yayınıda verdiler.
modemim motorola svg1501 istinasız 1 yıldır fisten hiç çekmedim taş gibi duruyo yerinde.
Eksi diyebileceğim tek şey teknik servisi berbat.Bir şikayetin olduğunda bir haftadan önce gelmiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

iarwain said:

bir yıldır 10 mb sınırsız kullanıyorum çok memnunum artı olarak ucretsiz hd set box televizyon yayınıda verdiler.
modemim motorola svg1501 istinasız 1 yıldır fisten hiç çekmedim taş gibi duruyo yerinde.
Eksi diyebileceğim tek şey teknik servisi berbat.Bir şikayetin olduğunda bir haftadan önce gelmiyorlar.

nerede yaşıyorsun acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

iarwain said:

bizim buraya 2 saatte geliyolar maks 2 kere geldiler öyle 22 ye kadar çalışıyolar bide
Sosyal ağlarda paylaş

yok hayır,uydunet=kablo net,ismi değişti sadece.her yerde yok malesef altyapı.bu arada kampanyaları iyi araştırın arkadaşlar
benim üye olduğum kampanya SUP3 diye bir şeydi;modem ve hdset box bedavaya geldi.hiç bir şeye para ödemedim.

Mal said:

uydu anteniyle hizmet veren firmalarda vardı ama upload yapamıyordu upload için ayrı bir bağlantı gerekiyodu seneler önce

O olay baya gelişti,artık tüm propsalları zartı zurtu mevcut ancak bu seferde hava koşullarından inanılmaz etkilendiğini okumuştum bir yerde,3-4 tane türk şirketi var dağıtımı sağlayan
Sosyal ağlarda paylaş

woohooo modem kampanyası başladı sonunda ayın 8 ı ıtıbarı ıle.
1mbit alıcam, hem stabil hem oh mis düşmez kalkmaz bu.
kafalar raat olsun sınırsınz olsun.

ayrıca, ttnet 8mbit olan 55 tl deil, onun içinde modem parası var her ay 2 tl falan, bağlatma ücreti + her ay 20 tl var telefon ucretı. çakallar onu yazmıolar
Sosyal ağlarda paylaş

2003 den berikullanıyorum mmenunuum ama bu geçenlerde kampanya ile modemi yenilememiz gerekti ama verdikleri modem rezalet ötesi birşey.. netmaster marka ve çekmiyor.. kablosuz diye aldık yine router takmam gerekti o kadar kötü bir modem

o yğzden kablolu modem al stüne router tak daha iyi

yada alacğaın modemi internette iyice bi araştır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...