Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben bu ÖSYM başkanına hiç güvenmiyorum

saturn

Öne çıkan mesajlar

Özetle şifre olayından önce aynı sınavda bir olay patlak verdi. 6 okulda sınava sadece kız öğrenciler alınmıştı ve ÖSYM başkanı "şans" olmuş dedi.(katrilyon kere katrilyon ihtimal) şimdi ise sayı 17 ye çıktı. bizi bu kadar salak yerine koyan adama neden güvenelim

http://www.haberturk.com/yazarlar/fatih-altayli/618263-ben-bu-osym-baskanina-hic-guvenmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ulkeye bak ya

polise guvenemiosun sahte delil vs kasio

hukuka guvenemiosun seri katili teroristi sokaga birakiyor

hukumete guvenemiosun dun dedigi bugunkini tutmuyor, asiri oynak

askere guvenemiosun abuk subuk birsuru is yapip fetocanlarin ekmegine yag suruyor

akademisyenlere guvenemiosun vekillik veya makam icin icin her turlu ilkesizligin altina imza atiyorlar

osym ye guvenemiosun zaten

thy ye guvenemiosun , ucak dusuyor hollandalilar bile bile dusurdu diye kargalari gulduren bir aciklama ile kendilerini dunyaya rezil ediyorlar

kime guvenicez peki?
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

ulkeye bak ya

polise guvenemiosun sahte delil vs kasio

hukuka guvenemiosun seri katili teroristi sokaga birakiyor

hukumete guvenemiosun dun dedigi bugunkini tutmuyor, asiri oynak

askere guvenemiosun abuk subuk birsuru is yapip fetocanlarin ekmegine yag suruyor

akademisyenlere guvenemiosun vekillik veya makam icin icin her turlu ilkesizligin altina imza atiyorlar

osym ye guvenemiosun zaten

thy ye guvenemiosun , ucak dusuyor hollandalilar bile bile dusurdu diye kargalari gulduren bir aciklama ile kendilerini dunyaya rezil ediyorlar

kime guvenicez peki?

dil üzerinde bi kaç oynama yaparak sağlam bi propaganda posteri yapılabilrdi bundan.

sonuna kırmızı büyük puntolarla PEKİ KİME GÜVENECEĞİZ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...