Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternette tanıştı

fede

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

tecavüzcü tutuksuz
muhalif tutuklu

Aynen böyle. Ama çoğu zaman tutuklama kuralmışçasına davranılması hatalı olduğu için çözüm, "e o zaman herkesi tutuklayalım" olmamalı.

Tutuklamanın çoğu zaman dikkate alınmayan kuralları vardır. Günün birinde bunlara uyulacağı hayali de içimizde bir yerlerde durmaktadır.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

15 yaşında bir kızın bir erkekle buluşmak için şehir değiştirmesi sorun değil de 11 günde 60 kişiye pazarlanması mı kafaya takıldı? Haber baştan aşağı facepalmlık bir durum..
15 yaşında kızlar ülke bile değiştiriyorlar bir erkekle buluşmak için, bunun nesi garip?
15 yaşında kızların şehir dışından erkek arkadaşı olamaz mı diyorsun? Her şehir dışına çıkan 15 yaşında kızı kapatıp satalım o zaman.

Ben hareme gidiyorum av kovalamaya, biri esenler'e koşsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

|Joker| said:

15 yaşında bir kızın bir erkekle buluşmak için şehir değiştirmesi sorun değil de 11 günde 60 kişiye pazarlanması mı kafaya takıldı? Haber baştan aşağı facepalmlık bir durum..
15 yaşında kızlar ülke bile değiştiriyorlar bir erkekle buluşmak için, bunun nesi garip?
15 yaşında kızların şehir dışından erkek arkadaşı olamaz mı diyorsun? Her şehir dışına çıkan 15 yaşında kızı kapatıp satalım o zaman.

Ben hareme gidiyorum av kovalamaya, biri esenler'e koşsun.

garantiye almakla ilgili bir durum bu iti kopuğu var görüldüğü üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...