Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bebeklere bakici lazim :)

LuNiZ

Öne çıkan mesajlar

alt bezi değiştirmek de ne var yaw zor dediğin bumu :) esas zor olan çocuğu anlayamamak nasıl davrancağını kestirememek hasta olduğunda yada karnım acıyor dediğinde ne yapacağını bilememek, piskopat bir doktorun daha yeni doğmuş çocuguna sanırım kalbinde bir sorun var haftaya kardiyolojiye getirin bakalım dediğinde 1 hafta boyunca gece uyumadan acaba nefes alıyormu diye başında bekleyip arada kulağını onun ağzına yaklaştırıp nefes alıyormu acaba diye beklemek , bokunu yerim onun ben ya bok temizlemek ne ki :)
Sosyal ağlarda paylaş

bebe sektoru baya iyi abi. millet cocuguna abaniyo parayi.

gecen bebek arabasi gordum, markasi mclaren. sonra farkettim ki neredeyse caddedeki butun bebelerin arabasi ondan.

sanki bir ayrton senna, schumacher falan cikacak.

bi de evli-cocuklu ev ziyaretleri efsane oluyo, 2 hafta once birine $ahit oldum 2 saatligine. butun konu bebegin hapi bebegin mamasi bebegin giysisi, boku pusuru. hangisi en iyi, en kaliteli falan.

bi anami babami du$unuyorum, bi dedemlerin ya$adigi cagi falan. bi de bizimkini.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah sen ne diosun.. ev kaynio.. ;)

bide

aquila said:

hanim otursun evde, cocuklara baksin, gerek yok bakiciya.

bu durumla ilgili acik bisey soyliyim, ben mesela bunu esime soylemem kesinlikle..

hatun itu mat muhendisligi mezunu bir datawarehouse vendor unda PS consultant olarak calisiyor. cok guzel bir kariyer temeli var.

yok yani hayatta demem. yarin bi gun erken emekli olmak istedigimde en guzel teminatim o benim.. primsiz emeklilik :P ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

LuNiZ said:

sinirsiz 16 mbit internet.. her daim oyun oynanabilen bir makina, oyun oynamayi seven bir aile vs bu gibi avantajlari da var ahahah..

playstation, wii, ivir zivir da cabasi.. bizim ev guzel yer la hakkatten :D

ben kizimi da alip geliyorum o zaman, seninkilere bakarken benimki de aradan cikar, cocuklar uyuyunca da lan partyye donup raiddir pvpdir takiliriz, gold olarak odeme kabul ederim =P

iyi veriyorsun ama, ben 700 veriyorum ankarada

hos, bendeki yatili degil. 5 gun 11 de gelip 19da gidiyor kiz ama yemek yapiyor, ortaligi da derleyip toparliyor veledin arkasindan falan, iyi calisiyor yani. cok genc degil, 27-28 olmasi lazim, ki bence gayet uygun. cokta yasini basini almisa gerek yok ama cok genc hic dusunme tabii, haklisin onda

ayrica ne olursa olsun ip kameralar candir, iki tane koysan onemli noktalara yeter
Sosyal ağlarda paylaş

Nefr said:

LuNiZ said:

sinirsiz 16 mbit internet.. her daim oyun oynanabilen bir makina, oyun oynamayi seven bir aile vs bu gibi avantajlari da var ahahah..

playstation, wii, ivir zivir da cabasi.. bizim ev guzel yer la hakkatten :D

ben kizimi da alip geliyorum o zaman, seninkilere bakarken benimki de aradan cikar, cocuklar uyuyunca da lan partyye donup raiddir pvpdir takiliriz, gold olarak odeme kabul ederim =P

iyi veriyorsun ama, ben 700 veriyorum ankarada

hos, bendeki yatili degil. 5 gun 11 de gelip 19da gidiyor kiz ama yemek yapiyor, ortaligi da derleyip toparliyor veledin arkasindan falan, iyi calisiyor yani. cok genc degil, 27-28 olmasi lazim, ki bence gayet uygun. cokta yasini basini almisa gerek yok ama cok genc hic dusunme tabii, haklisin onda

ayrica ne olursa olsun ip kameralar candir, iki tane koysan onemli noktalara yeter

basimin ustunde yeriniz var :) bunun icin cocuk bakmaya gerek yok :D

neyse bulduk bu arada bakici.. saolun arkadaslar..
su eksi den de topaki silebilirsiniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...