Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YGS'nin şifresi çözüldü!!

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

Trias said:

Şifre konusunda fikrim, direk programcıyı yakalayıp sorgulamak lazım. Her şeyi o biliyordur. 1.7m farklı soru kitapçığı gibi de bir saçmalık olamaz.

programcıyı niye yakalayıp soruyorsun kendin deneyip görmek varken? ŞİFRE VAR. kendileri de kabul ediyor olduğunu zaten.

ben yok demedim, var kesinlikle. Ama kimin bu işi yaptığını programcı biliyor. 2314 tane programcı olduğunu da zannetmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/17762391.asp?gid=381

Alın bakalım bu haber de yeni sayılır.
Bakan diyor ki ben göndermedim o epostayı.
Hadi diyelim göndermedi bakan. Peki adı geçen kişiyi yine adı geçen yere yerleştirmişler mi, yerleştirmemişler mi? Bu da en az bakanın gönderip göndermemesi kadar önemli. Üstelik bu kadar kolay mı bu işler? Biz de bir eposta adresi uyduralım filanca bakanın adı ile. Hangi devlet dairesinde işimiz var ise işimizi yazalım içine, daire başındaki abiler de halletsinler. Ne güzelmiş he...

Can kardeşim. Umut olmazsa yaşamımızın anlamı yok. Yoksa ben de bu memlekette neler gördüm şu yaşıma kadar beni insanlığımdan utandıran.
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

mesela referandumda keriz yerine konulan %56 var. bu adamların hiçbirinin şuan akpye vermemesi lazım oyunu. bas bas HESAPLAŞACAĞIZZZ!!!11 diye anırdılar, referandumdan sonra sesleri çıkmadı. Bir kesim var ki domaltsan, oh ne güzel yaptın diyecek.

valla burada da var, adamları çağır sor iyi ki vermişim diyor, esas siz hala göremediniz mi kaç senede faydasını diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Ardeth said:

adamın yiğeni bile yokmuş lan biri kurguladıysa bu olayı o kişi baya salakmış hahah

ya adamın nesi olduğu önemli değil de, öyle bi kişi varsa, hakkaten puanıyla oynanarak "iyi bir yere girdi"yse ve silinmiş böyle bir maile ulaşıldıysa daha ne olsun ki?

şehven.
ayrıca adamın yeğeni yapmaz öyle şey, bilimsel dünyada yeri belli iplik bükme teoremleri var.
Sosyal ağlarda paylaş

iktidar diyor ki, bunlar bize yapılan oyunlar.

iyi de abi mail yeni mi ki??

kac yıl önce atılmıs. bugün YGS sınavını ellerine yüzlerine bulastırmayıp, binbir türlü halt yemeselerdi, böyle bir mail zaten su yüzüne cıkmayacaktı.

komplo kuranlar bugünü düşünerek mi komplo kurmuslar yani??

neyse.. dogru olsun veya olmasın.. diger YGS rezaletleri fazla bile.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demir: Şu sınavı yapıp gideyim
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, ''YGS için kovuşturmaya gerek yok. Ancak ÖSYM Başkanı Ali Demir görevini ihmal iddiasıyla soruşturulmalı'' deyince YÖK'ten üst düzey isimlerle görüşen Demir, Haziran'da yapılacak olan LYS'den sonra istifa edebileceği sinyalini verdi. Gerekçe olarak da YGS dolayısıyla hakkında kamuoyunda 'bazı yanlış şaibe'lerin oluştuğu LYS'yi güvenli bir şekilde yaptıktan sonra istifa etmesinin doğru olacağını söyledi.

bu ne la

said:
YÖK'ten soruşturma izni
YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan, Ali Demir hakkında istenen soruşturma iznini vereceklerini açıkladı. ''Daha önce de bu tarz soruşturmalara izin verdik'' diyen Özcan, Demir'e ayrıcalık tanımayacaklarını söyledi. TV Net'te dün akşam soruları yanıtlayan Özcan, Ali Demir için ''Tek bir öğrencinin mağduriyeti ispatlanırsa istifa eder'' dedi.

lutfetmişler izin vererek. bold kısım da ayrı komik.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha tren kazasından sonra "şu anda görevimden istifa etmem doğru olmaz" diyen ulaştırma bakanı gibi. yüzsüzün önde gideni bunları böyle kıvırtıp kıvırtıp unutturuyorlar. LYSden sonra "bakın çok iyi oldu çok da güzel oldu bu LYS" deyip "istifa etmeyim bence ben çok iyi yaparım bu işi yap bak valla bak" deyip 360 derece dönerse hiç şaşırmam. o zamana kadar bu olayların ne kadar trajik olduğu unutulur zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Ardeth said:

adamın yiğeni bile yokmuş lan biri kurguladıysa bu olayı o kişi baya salakmış hahah

ya adamın nesi olduğu önemli değil de, öyle bi kişi varsa, hakkaten puanıyla oynanarak "iyi bir yere girdi"yse ve silinmiş böyle bir maile ulaşıldıysa daha ne olsun ki?

işte ortada isim yok sanırım isim olsa kontrol edilirdi herhalde. asıl savcının bu konuda bir açıklama yapmaması kötü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...