Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spiderturk

badcoder

Öne çıkan mesajlar

oyunu kendi kafanızda hayal edip oynayacaksınız onuda biz mi sölicez ?
ayıp be .. hadi ben giriyorum varmı oynayan kapışalım :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

Abi bi hile buldum. Önce ekrana üfleyip konsolu açıyoruz. Sonra 3kulfu1elham 1 yazıp etrafa üflüyosunuz. Oyun boyunca kazadan beladan korunuyosunuz. Bunlarda level kodları:

bu arkadaş
tutorialları
bitirip
benim
oyunum
diyen
arkadaşa
çok
benziyo
onunda
balonları
vardı
kendi
topicinden
başkasına
foyası
ortaya
çıkınca
bastı
gitti
:)
al
buda
fazladan[signature][hline]No signature...
Sosyal ağlarda paylaş

Hey allam serverdaki problem herhalde gözlerimizi bozuyoki linki göremiyoruz. Mesajında bi edit falanda göremiyorumki yanlışlıkla silesin. Link koymayı unutmuşsun işte bu lafları yiyceksin naapalım :) Bide üstüne hmen lafınız hazır tarzı ortaokul kızı savunma laflarıylada ortamı gerdin. peh. Umarım vb tutorialındaki oyunu alıp koymayacaksın.[signature][hline]No signature...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bırak allah aşkına olum görmüyo muun süferoyun yapmış eleman, öyle az yer kaplıyo ki, göremiyosun hatta oyunu, dikkatli bakarsan orada bir indir yazı göriceksin. Tıkladığında ise oyunun 400.000 kişilik europa srverina bağlanıcaksın. Bi odaya girip oyuna başladığında ise hiç sistemi kasmayan ama doom 3 den daha baba grafiklere sahip bir oyun görceksin. Ben şu an oynuyorum üzerine de pc ye 7 oyun yukleyip 19 download yapıyorum hiç kasılmıyo sistem hattan oyu sisteme yararlı. Masaj felam da yapıyo ooh mis.[signature][hline][b]Abi Çamlıcanın reklamında o köpek nasıl gülüyo ya?[b] - [b]şahsım tarafından[b]
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden kötü codermış upx ile packlemiş ne dll kullanıosa tüm libraryi görüom dosyayı indirmenizi tavsiye etmem
analizime gore program keylogger olsa gerek browser şeklie halinde bi script üzerinden [email protected] a icq sifresi cuteftp sifreleri bilgisayar sifreleri yolluo sistem geri yüklemeyi kapatıo sanırım

[Bu mesaj Arthur_HellsFire tarafından 08 Eylül 2004 12:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...