Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yardım

barbu

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

bu nasıl takılacağı, çıkartması problem. tutup çıkartıyo insanlar da çıkmadı benimki bi türlü. daha kolay yolu filan var mı?

solusyondan gozume sıksam azcık bişi olur mu?

pardon
adamın başka videoları da var nasıl çıkarılacagını gösteriyo sdfds
solüsyon dök bişey olmaz
en azından kör olmazsın
su da dökebilirsin gözüne
Sosyal ağlarda paylaş

ehe ilk denediğimde ben de çıkaramamıştım birini. sonra alıştım. ben orta ve baş parmaklarımı kullanıyorum bu sırada yüzüm parmaımla gözümün altını aşağı çekiştiriyorum. tek elle de takıp çıkarırsın yakında. önemli olan sakin olmak. su damlatma, solüsyon damlatabilirsin biraz rahatlatmak için.

bence kenara çekmene gerek yok lensi direk gözünün ortasından daha rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

çok hassas isen, onu da yapabilirsin. öyle tavsiye ediyorlar ilk zamanlar bastırıp gözbebeğine gereksiz zarar verme diye. işaret parmağınla hfifçe beyaza kaydırıp oradan da kaldırabilirsin. dediğim yöntem daha kolay ama nazik olmak gerekiyor biraz ölçüyü alana kadar. uzun zamandır gözündeyse ve yapışmış ise o solüsyondan gözüne damlatıp yumuşatabilirsin lensi.
Sosyal ağlarda paylaş

barnah ile tam öne doğru bakarkene iris üstündeki lense dokanıyoruz.
sertçe değil ama ayı! nazikçe... oyma gözünü haaa!
sonra gözün beyazına doğru barnahımızı kaydırıyoruz hafifçene.. lens de geleyor dabü.

oradan iki barnah ile tutup pıt diye alıyoruz.

hepsi hafifçene yapılayor.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

barnah ile tam öne doğru bakarkene iris üstündeki lense dokanıyoruz.
sertçe değil ama ayı! nazikçe... oyma gözünü haaa!
sonra gözün beyazına doğru barnahımızı kaydırıyoruz hafifçene.. lens de geleyor dabü.

oradan iki barnah ile tutup pıt diye alıyoruz.

hepsi hafifçene yapılayor.

evet ben de böyle çıkartıyom

ayrıca görürsün yahu hala gözündeyse, bekle biraz otur sakinleş gözün dinlensin, şimdi parmak parmak oymuşsundur gözünü sen biraz ara ver
Sosyal ağlarda paylaş

hayır. 0.75 max. tahtada deneme yapmam lazım anca öyle anlayabilirm. yakını filan rahat goruyorum.

dasaaa said:

o_O

çıkarttıysan lens nerede?

buldum lens gibi bişi, ama işte kafamı karıştıran o kadar kısa sürede o kadar fazla büzülemez. yada büzülebilir mi? 5dk da mesela yada 10
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...