Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kısa film çektik ama uzun oldu.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

başlık açıklayıcı oldu:P

şimdi biz kısa film çektik, yöneten yazan arkadaşın kafada güzel sahneler falan vardı hepsini yapınca bayağı uzun oldu gibi film. yani şöyle bir 30-35 dakika sürüyor.

biz yarışmalara yollayalım diyorduk ama yalan olucak gibi. 15 dakika sınırı var genelde. acaba bu tarz uzun filmlerin de katılabildiği yarışmalar falan var mıdır acaba? araştırıyorum da buraya da bir sorayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

az bi fastforward ile halledilebilir bence.

abi tabi vardır bu uzunlukta filmlerin katılacağı yarışma ama en makulu bunu kısaltıp 1 15dk'lık versiyonu ile bol sayıda yarışmaya damlamak bir de bu hali ile daha uzun yarışmalara damlamak olucakmış gibi geliyor bana.

bi legal sorunu olmuyorsa ben öyle yapar, çok yere girip şansımı arttırırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

kesip biçmeye özünü çıkartmaya çalışın abi
yoksa inan bana her kısa film çekeyim diyen bir 30-60 dakka kaydediyodur bişeyler yani
ama birilerinin yaptığı amatör olan bir ilk filme 30 dakikamı ayırmak istemezdim ben bir de işin o kısmı var hani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekip dışından birine önce senaryoyu verin, iyice okusun

Ardından ham görüntüleri verin, 15 dakika olacak bu diyin

siz görüntüleri kendiniz çektiğiniz için duygusal olacaksınız çünkü," lan bu çok iyi kare, lan bunu atmayalım bunu atarsak şuna şu kadar emek verip çektik, onun değeri olmaz" tarzı olaylara girersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...