Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

leadman'in banlanması

kumathros

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

lan sonra neden o yasak, bu yasak.. buna müsamaha gösterilmiyor da bilmem ne.

olm anonim olup yaptırım görmediğiniz anda küfür/hakaret manyaklarına dönüyorsunuz be.

banlanmışsa banlanmış. adamı orada dürtüklemenin ne manası var ki?
katılıyorum yine seviyenin diplerindeyiz sayın seyirciler
Sosyal ağlarda paylaş

kişiye yönelik küfür ve hakaret içeren bir mesaj var ortada, sonra "boşuna ban'lanmış" diyorsunuz.

ha şu var tabii, bazıları argo söz içermeden küfür ediyor, bunların banlanmadığını görünce siz de "kısaltma kullanayım ben de banlanmam" diyor olabilirsiniz.

ama küfür edecekseniz de anneye babaya etmeyin bari.
ne suçu var.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu onu dmekde serbest değil,daha doğrusu hoş karşılanan bişi değil. serbestmi değilmisini sölemek bana kalmaz. moderatorler heleki garbage gibi cok mesaj alan yerlerin moderatorleri her konuyu okuyup her mesaja bakamaz, veriverin ünlemi poposuna popusuna mesajın sizde
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

yahu onu dmekde serbest değil,daha doğrusu hoş karşılanan bişi değil. serbestmi değilmisini sölemek bana kalmaz. moderatorler heleki garbage gibi cok mesaj alan yerlerin moderatorleri her konuyu okuyup her mesaja bakamaz, veriverin ünlemi poposuna popusuna mesajın sizde

Ünlem çalışmıyor.

Üstteki mesajı da gördüm ben, gizlemeyi unutmuşum. Artık uyarıları teker teker vermeye uğraşmıyorum, ilk seferinde kafamda çizik atıyorum, 2. ya da duruma göre 3. seferinde ban raporu veriyorum. O mesajı atan arkadaş mesela kredisini doldurdu sayılır, dikkat etsin buradan sesleniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...