Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doom 3 u ne kadar korkutucu buldunuz??..

Eks

Öne çıkan mesajlar

arkadaşım madem başka başlığa yönlendireceksin, neden ayrı bir başlık açtığını anlayamadım. yani buraya yazalım dersen tamam da neden orada istemedin ki..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

son 3 gün içinde doom 3 ile ilgili 8 topik açıldı helal olsun. hl2 çıktığında bu heralde 15'i bulur.

"anket: strider'a neler fırlattınız?
şahsen ben ilk gelirken kırdığım masanın bacağını attım"
:horace:

neyse konu dağılmasın.
ilk başlarda korkuya 7.5/10 falan verirdim. ilerledikçe konudan başka pek birşey değişmediğinden eğlencesi devam etse de korkusu çok azaldı. şu an heralde bi 5/10 falan. (bi anda karşına çıkarak tırstırmalar bayağı iyi.)[signature][hline]Are you gonna bark all day, little doggie, or are you gonna bite?
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen 10. Daa korkunç bi oyun oynamadım..

Düzeltiim. Son 3 gün içinde doom 3 hakkında 11 thread açıldı, 2si kapandı..

Uuuse uss!!

* Daa korkunç bi oyun oynadığını iddia edicek kişiye karşı soul cubela tetikte bekler * [signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

korkunclugu saglayan tek etken nereden cıktıgını bılmedıgınız yaratıklar ve karanlık ...
elde fener varken hızlıca swıtch yapıp sılaha gecmeye alısınca ve abuk yaratık cıkma yerlerıne ıhtıyatlı bır hale gelınce oyunun suni olarak pompalamaya çalıştıgı butun korku ogelerınede imune oluyorsunuz kısaca alısıyonuz ve olayı bıtıyor ...
acıkcası ılk 3-4 saat (banım bılg de toplam 3 chapter falan oluyor) 8/10 sonra 2/10 oluyor korku faktoru ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 07 Ağustos 2004 03:59 tarihinde demiş ki:
son 3 gün içinde doom 3 ile ilgili 8 topik açıldı helal olsun. hl2 çıktığında bu heralde 15'i bulur.

"anket: strider'a neler fırlattınız?
şahsen ben ilk gelirken kırdığım masanın bacağını attım"
:horace:

LOL:D[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

0/10 vermıorum bıle numara fln neresı korkunc ya tek korkutan oyun bnı hl olmustu oda ılk cıktıında kucuktuk arklarla odaay tıkısmısız pencere panjur kapı hersey kapalı oda tmmen karanlık bn oynuorm oyunu herkesın gozu pcde tak bırden bısı ustumuze atladı allah bn sandalyemden dustum herkes aaaaaaaa dıe bagrıstı sora heryer acık bı sekılde oynadık herkes bı yerlerı kontrol edıyor ıste canavar cıkar mı dıe fln ah ah ne gunlerdı=)[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"

"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Sosyal ağlarda paylaş

ya böh yaratık mantıklı bir oyun korkutucu olamazki
korku ayrıntılardadır
belirsizliktir
bu yüzden bence halka en iyi gerilim filmlerinden biridir
en iyi korku oyunuda undying dir bence[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KarafatmaMan, 08 Ağustos 2004 00:21 tarihinde demiş ki:
0/10 vermıorum bıle numara fln neresı korkunc

sen henüz oynamadığını, birkaç gün daha oynayamayacağını söylüyordun bir diğer başlıkta bugün?[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zlorwf, 08 Ağustos 2004 00:45 tarihinde demiş ki:
Valla korku şöyle oluyor:
-Şimdi elemanın biri görmediğim yerden dalcak, yarım saat işin yoksa baştan loada gir.

abi aaah :lol:
karnıma ağrılar girdi gülmekten.. :lol:

yapmayın bana şöyle şeyler ya... :lol:[signature][hline]iyi adam kötü adam çirkin adam

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 08 Ağustos 2004 01:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkta oynadım onu soledıkten sora arkm dedıkı e bnde var dedı oyun heh bnde oynadım onda kalıorm su anda pc bnm gıbı sahıplendım ne acgozlu herıfım=)[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
zlorwf, 08 Ağustos 2004 00:45 tarihinde demiş ki:
Valla korku şöyle oluyor:
-Şimdi elemanın biri görmediğim yerden dalcak, yarım saat işin yoksa baştan loada gir.

lol +1 aynen katılıorum huahuhahua:D[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"

Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler bn korktuum zmn su oluyor sızlerde de oluyordur sanırım bn oynadıım karakter zannedıorum kendımı(ztn ole bn oynatıorm sonucta ama...) sankı oyunn ıcındebn vvarmısım gıbı gelıyor bana yaratık vurduysa bana vurmus bnm cnmı acıtmıs gıbı gelıyor bu neden oluyor cunku dengesızım...[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"

[Bu mesaj KarafatmaMan tarafından 08 Ağustos 2004 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Proxa, 08 Ağustos 2004 00:45 tarihinde demiş ki:
ya böh yaratık mantıklı bir oyun korkutucu olamazki
korku ayrıntılardadır
belirsizliktir
bu yüzden bence halka en iyi gerilim filmlerinden biridir
en iyi korku oyunuda undying dir bence

evet katılıyorum +1..

Doom 3 boyunca tek korktuğum sahne..

bir odaya girdim.
iki ceset var.
bunlardan birini zombiye benzettim.
gittim yanına dürtüyorum.
"şşt hemşo kalk hadi"
"şşt sana diyorum"
"kulağı sağır herhalde"

"neyse" diyip tam geri dönmüştüm ki, bir zombiyle burun buruna karşılaştım.
meğersem diğer ceset bir zombiymiş.
"ama ama, dur ya ben diğerini zombi sanmıştım, oynamıyorum ben ya, böhü, küstüm" dedim.. tabii gırgırına.

bunun dışında beni korkutan veya tırstıran başka tek bir sahne olmadı.

belirsizlik budur.
karanlıktan korkmak ise, belirsizlikten dolayıdır. "bilinmeyenden korkulur"
ama ben orda bir zombinin saldırcağını biliyorsam (karanlık olsa dahi), bu belirsizlik veya bilinmeyen olmaz.
ben de korkmam.

mesela kapı açar açmaz implerin "ce eee" yapması durumlarında, tırsmak yerine, onlara pompalı tüfeğimle cevap veriyorum..[signature][hline]iyi adam kötü adam çirkin adam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...