Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siminya - Küresel Keriz

Leadman

Öne çıkan mesajlar

Derdim cinselliğini afişe etmesi değil.

O kendi seçimi. Derdim "Ben çok cesurum, açığım cinselliğim hakkında, bu olgunluktayım." diye kendini sunarken 2-3 tane internet negatif eleştirisini kaldırmaya iradesinin yetmemesi ve hemen savunmaya çekilmesi.

Savunacak birşey varsa geçersin o konuma. Marifet değil ayrıca cinsellik, yıl 2011, artık insanlar gayet farkında kadınlar da agresif olurlar cinsellikte.

Amerika'yı neden yeniden keşfediyoruz ki onu anlamadım, yaş kaç?
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

abi kitap okumak zorunda mıyız?
Hayatım boyunca 2 kitap okudum, biri şeker portakalı biri sefillerdi. Neyi kaybettiğimi söyleyebilir misiniz?

baba sen erkeksin ama

analitik düşünce, okuduğunu anlama, ofsayt nedir bilme, teknolojik aletleri çalıştırma, araçları kullanma ve park edebilme doğuştan /on geliyor.

bişi kaybetmedin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla yazılan cizilene sadece gulup gectim.

Bosverin Bloglar yokken Paticik vardı burada.
Bloglar gider paticik soyle veya boyle gene kalır.

Birde burası relax olan bir Forum.

Anlamadıgım olay tamam iyi hos yaziyorsun da .
Blog yazınca ,Dikkat cekmeye ugrasınca ,birde followerleri olunca, hepsi Fatma Aliye Topuz mu kesiliyorlar nedir ?

Burda cok ciddi kaba etlerin havada ucma durumları seziyorum.

Rahat olun geniş takılın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ben değildim. Okey, değişik bi eğlence tarzı seninki. İlgimi çekmiyor. Dingiller, embesiller, şöyleler böyleler dediğine göre yazılanları önemsemiş ve ciddiye almışsın ve böyle saçma sapan şeylere sinirlenebiliyorsun. Interneti çok ciddiye almamanı tavsiye ederim. Anonimite iğrenç bir şey, her yazılanı dikkate alırsan gece uyuyamazsın. Ciddiye alınacak bir şey arıyorsan gerçek hayatı arkadaşlıklarının dediklerini falan önemse ne bileyim. Internet 101 bitti, dağılabilirsiniz. - Caner
hahaahahahahhahaahahahha geçenlerde bununla ilgili bir şey demiştim. bulmaya üşendim şimdi. anımsadığım kadarıyla şöyle bir şeydi: interneti ciddiye mi alıyosun yeaa diyen insanların doğum gününü, evlilik yıl dönümünü vs buralarda kutlaması ve her yerde mutlaka profili olması ironisi. Yaşın nedir bilmiyorum, benden büyük de olabilirsin ama yaklaşık 15 senedir internet kullanıyorum. Açıkçası o dersi vereli seneler oldu. burası Artemisia'nın çöplüğü, o sebeple kendi eğlence anlayışımla sana siktir git deme hakkım var. Siktir git. - Artemisia Gentileschi

abi bu artemisia baya ezik bir hatunmuş ben yanlış tanımışım meğersem :/

roket adam güzel küdürdetmiş. karşıdan gelen argüman "bana diyen şimdi özeşl gün kutluyodur netten kesin ehehe sie git ben ötüyom burda" halbusi yok öyle bişey.

ayrıca vajinası olmasa ötemezdi bu denli bunu biliyodur mutlaka başkaları da suratına çarpmıştır ama eli mahkum tekrarlamak istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Actim acmam mi :))) ama Simin gibi yazmam imkansiz o idolum benim.Kitapini iple cekiyorum ama yazma taraftari degil gibi daa dogrusu cozemedim :/.
Artemisia ise Friendfeed'in kralicesidir hastasiyiz ff cek.Onyargili olmayin okuyun yazilarini gayet entellektuel bence.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Hayatım boyunca 2 kitap okudum, biri şeker portakalı biri sefillerdi. Neyi kaybettiğimi söyleyebilir misiniz?

dasaaa said:

balon said:

baba sen erkeksin ama

analitik düşünce, okuduğunu anlama, ofsayt nedir bilme, teknolojik aletleri çalıştırma, araçları kullanma ve park edebilme doğuştan /on geliyor.

bişi kaybetmedin yani.

Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Derdim cinselliğini afişe etmesi değil.

O kendi seçimi. Derdim "Ben çok cesurum, açığım cinselliğim hakkında, bu olgunluktayım." diye kendini sunarken 2-3 tane internet negatif eleştirisini kaldırmaya iradesinin yetmemesi ve hemen savunmaya çekilmesi.

Savunacak birşey varsa geçersin o konuma. Marifet değil ayrıca cinsellik, yıl 2011, artık insanlar gayet farkında kadınlar da agresif olurlar cinsellikte.

Amerika'yı neden yeniden keşfediyoruz ki onu anlamadım, yaş kaç?

abi bu kız senin dişine göre değil öldürürsün 2 mesajda, elini kana bulama, sakin..
Sosyal ağlarda paylaş

devam devam bi mesaj daha atarsa kazandık demektir!!!

neyse yanı öle bişiler, ne kadar cok blog varmış yahu bu konular üzerine bi sürüymüş. bayada takip ediliyolar demekki. baya bütün blgo okusan yine yetişemezsinki hepsine ansıl bir takip etme şeklidir bu gün neyle geciyo
Sosyal ağlarda paylaş

Ya entellektüelden ziyade verdiği cevaplara baksana abi, oturup adam gibi anlattım durumu, ona gelen cevaba bak yani. İronili espri yaptım onu da anlamadı, şimdi şöyle yazmış:

yorumunla beni zerre bilmediğin, o blogları da siminya'yı da bilmediğin, sadece boktan kulağına gelen şeylerden çıkarım yaptığın gayet ortada. ciddiye alınma derdi olan bi insan değilim. hatta kimse ciddiye almasın beni. bi daha siktir git dersem ağlar mısın? üzmek de istemiyorum seni şimdi, arada kaldım. :( - Artemisia Gentileschi

Ne denir ki yani.
Sosyal ağlarda paylaş

phobein said:

Actim acmam mi :))) ama Simin gibi yazmam imkansiz o idolum benim.Kitapini iple cekiyorum ama yazma taraftari degil gibi daa dogrusu cozemedim :/.
Artemisia ise Friendfeed'in kralicesidir hastasiyiz ff cek.Onyargili olmayin okuyun yazilarini gayet entellektuel bence.

hey kolay

ikiyüzlü bişiler yaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...