Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siminya - Küresel Keriz

Leadman

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

özgürlük cesaret bir araya bu kadar iyi gelebilirdi. gercekten türk toplumun konuşmaktan kacındığı şeyleri yazman beni cok sevindiriyor.

aquila said:

cok tatlisin artemisia, kilo mu verdin? cok guclu ve ozgur bir kadinsin, keske butun kadinlar senin gibi olabilse.

İnanma Bunlara ,Bana inan,Gercek degerini bir ben farkettim.Bunlarda benden kopya cekti.
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Marty said:

Quo-Vadis said:

Dur bi saniye ben anlamadım biz kimden bahsediyoruz ? Konu baslıgı siminya da.Artemis ten Bahsetmiyormuzu su anda ? yoksa her ikisinden de mi ?

hicbi soyledigini duymayan NASIIIL? KIM NAAPMIS? diye bagiran aile buyugu gibi olmus bu

Valla aynen oyle oldu, Orda karıstı biraz herkes bir seyden bahsediyor.

Bu arada , Madem Blog yazarısın İtalyan Ressam Artemisia Gentileschi yi neden nick olarak secersin onu da anlamıs değilim.Bari yazar bir kadını secse idin.

Cunku o sadece yazar degil taninmis bir model ve oyuncu.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

@xunn:
bu siminya değil galiba. bu başkası.

kazma olan artemisia abi..
gerçeğin kazması

ben de buna takıldım
siminya'ya karşı bildiğin ayıp etti yani artemisia rezil etti kızı yazık sfdfds

başlığı değiştirin bence :D
Sosyal ağlarda paylaş

phobein said:

Quo-Vadis said:

Valla aynen oyle oldu, Orda karıstı biraz herkes bir seyden bahsediyor.

Bu arada , Madem Blog yazarısın İtalyan Ressam Artemisia Gentileschi yi neden nick olarak secersin onu da anlamıs değilim.Bari yazar bir kadını secse idin.

Cunku o sadece yazar degil taninmis bir model ve oyuncu.

o ne demek yahu, iki negatif bi pozitif eder gibi.
tanınmış oyuncu yazar blogcu olunca evet en mantıklı nick Artemisia Gentileschi oluyo gibi bişimi var?

yok yanı istediğini secsin nick olarak hiçbi sorunyok orda zaten ama ben sneın mesajı anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...