Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siminya - Küresel Keriz

Leadman

Öne çıkan mesajlar

Muhim olan o kizin sonunda gobekli biri ile evlenip susmasi mi?Yoksa yazdiklarinin ozgunlugu akiciligi mi?Yani belki Siminya bir kurgu yaziyor ve hepimizi boyle dunyalar'in varligina dair uyariyordur.Ben her yazdigina inanmiyorum mesela.Cok abartili oldugundan degil benim hayatimla o hayatlar arasinda ki ucurumdan inanmiyorum.Kisisel bir blokta roman tadinda mizahi yani cok kuvvetli hikayelere emek veriyor.İlk konuyu acan arkadasin dediginde kalsin bu mevzu bence.Evet Sminya cok hos yazar.Taklit edilemez taklit etmez.Hissettigim kadariyla yalanci ve uckagitci ama galiba yazilari bu yuzden farkli.
Sosyal ağlarda paylaş

phobein said:

Muhim olan o kizin sonunda gobekli biri ile evlenip susmasi mi?Yoksa yazdiklarinin ozgunlugu akiciligi mi?Yani belki Siminya bir kurgu yaziyor ve hepimizi boyle dunyalar'in varligina dair uyariyordur.Ben her yazdigina inanmiyorum mesela.Cok abartili oldugundan degil benim hayatimla o hayatlar arasinda ki ucurumdan inanmiyorum.Kisisel bir blokta roman tadinda mizahi yani cok kuvvetli hikayelere emek veriyor.İlk konuyu acan arkadasin dediginde kalsin bu mevzu bence.Evet Sminya cok hos yazar.Taklit edilemez taklit etmez.Hissettigim kadariyla yalanci ve uckagitci ama galiba yazilari bu yuzden farkli.

Abi seviyorsan git konuş bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Siliyomuş hesabını

sevilmek değil kastettiğim eren. anlamadın sen de beni. :( yahu kendini sevdirmeye kasan bir insan mıyım ben? boyuna kavga edip engellenmekten, dellenince hesabını silip siktir olup gitmekten, kendini adam yerine koyup röportaj yapan dergiyi kepaze etmekten yani kısacası kendi kendine bu manada zarar veren bi insanım. ben sadece yazıyorum. yazdığımı okuyup eleştiren insanları ciddiye alıyorum. ve sadece hakkımda yazıldığı için olayı anlamaya kasıyorum. olay kontrol edilmeyecek bir noktaya geliyor. tanımasınlar zaten beni. hatta kitleyeyim şu anda blogumu da ff profilimi de okumasın oradakiler de olay soğuyana dek. ama sen bile böyle diyorsan eşeklik bende demek ki. ben siliyorum yine hesabı. def olup gidiyorum. yeter ya. kimse sikimde değil, anlatamıyorum ben size. - Artemisia Gentileschi

Sosyal ağlarda paylaş

yalnız ciddi bişi daha diyeyim
said:
...bir anda cart cart tepki yağıyor. sonra ben agresif ilan ediliyorum. tamam benim argümanım serttir, siz zaten biliyorsunuz uzun zamandır beni de hiçbir boktan haberi olmayan benim de haklarında hiçbir boku bilmediğim bir grup forum insan...

4.sf'de mi ne başlıyor kızın girişi
bir anda cart cart tepki gelmemiş.
agresif girmiş. ben bayağı eğlenmişim bu sırada sağolsun bu gereksiz agresiflikle.. sanıyorum çözemeyince agresifliğe devam etmiş
argüman diyebileceğimiz bişi yoktu ortada.

sonrası zaten haçlı orduları için preveze gibi gelişmiş..

ya bi de okuyan arkadaş.. oku canım. oku güzelim. niye okumayacaksın? özgürlük var zaten. ama neyi okuduğunu bil.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

erotik içerikli türk kızının popüler olması çok kötü be cidden.
erotik içerikli seagle olunca bişey olmuyor, ama türk kızı olunca yağmurda köşebaşlarında biten şemsiyeciler gibi meriç bitiyo kızın arkasında.

sex and the city yüzünden mi oluyo hepsi?!
Sosyal ağlarda paylaş

phobein said:

bak daha öncede dedim, mevzu gercek olması yalancıkcı olması falan değil. tutarsız olması, pek esprisi kalmıyo o noktadan sonrada. kişisel blog'u yazardan gayrı okuycak değiliz sonuçta
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Siliyomuş hesabını

sevilmek değil kastettiğim eren. anlamadın sen de beni. :( yahu kendini sevdirmeye kasan bir insan mıyım ben? boyuna kavga edip engellenmekten, dellenince hesabını silip siktir olup gitmekten, kendini adam yerine koyup röportaj yapan dergiyi kepaze etmekten yani kısacası kendi kendine bu manada zarar veren bi insanım. ben sadece yazıyorum. yazdığımı okuyup eleştiren insanları ciddiye alıyorum. ve sadece hakkımda yazıldığı için olayı anlamaya kasıyorum. olay kontrol edilmeyecek bir noktaya geliyor. tanımasınlar zaten beni. hatta kitleyeyim şu anda blogumu da ff profilimi de okumasın oradakiler de olay soğuyana dek. ama sen bile böyle diyorsan eşeklik bende demek ki. ben siliyorum yine hesabı. def olup gidiyorum. yeter ya. kimse sikimde değil, anlatamıyorum ben size. - Artemisia Gentileschi

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...