Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Vengeance (2012) - Starz

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Novichok said:

abi öyle bir yazmışsınız ki duyan eski naeviayı kainat güzeli sanır.

üstüne 23490402389 tane post kastığınız kadın şu lan

http://www.tvequals.com/wp-content/uploads/2011/02/Lesley-Ann-Brandt.jpg

Olay güzelliği değil (tamm güzel hatun orası ayrı), role yakışmışdı ve onu benimsedik. Cİhan gladyatörü crixusun bile aklını alan, zarif ve narin bir karakterdi naevia, hani bu rolede ilk naeviyayı oynayan hatun gayet yakışmışdı.

Şimdiki karakter bildiğin garip, çarpık çurpuk bir hatun, naevianın zerafetini ve inceliğini veremiyor. Bildiğin getto da yaşayan günümüz siyah kadını olmuş gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kadın maymundan geldiğimizin kanıtı resmen... o dudak falan öğk

eski naevia tamam tipsiz bi karıydı ama böyle hani bi narinlik bi kırılganlık vardı. crixusla acaip yakışıyorlardı yani. bunla direkt hardcoresexgogogo diyorum sadece. tam böyle primitive bi karı olmuş bu
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Cystein said:

eski naevia tamam tipsiz bi karıydı ama

VERSE HAYIR MI DERSİN YANİ BU MUDUR AÇIKLIĞA KAVUŞTURALIM

NIAAAAAAAAACAPSLOCK

sevgili saeros,
bu mektubu sana deutsche Nationalbibliothek'den yazıyorum. Burası adeta bir Hogwarts salonu gibi. Insanlar harıl harıl üretkenlik peşinde. Yanımda 90 yaşında bir amca tarihi bir kitabın sararmış KOCA yapraklarını titiz bir şekilde, adeta çiçeği seven bir kelebeğin nezaketiyle çeviriyor. Kitap o kadar büyük ki, sen görsen kendi deyiminle "GAFFAM GADAR KİTAP HOMOA GOYYİM" derdin muhtemelen. Matbaa böyle bir şey, eskiden ancak böyle 50'ye 60 kitaplar üretebiliyorlarmış demek isterdim sana ama... malesef sen halen kitabın GAFFAN kadar olmasına takılırdın ve muhtemelen bununla ilgili gereksiz esprilerden oluşan 10 dakikalık bir maratonla kendi kendine mutluluğu yakalardın.
Hayır güzel arkadaşım! Hayır sana değil nefretim. Sen ve senin gibilere asla değil. İçtiğim EarlGrey'in salona sokulabilmesinden dolayı, etrafımdaki elit ortamdan etkilenmem mi desem, amcanın her an cebinden bir pipo çıkarıp bana hayatın anlamını anlatacakmış gibi bir ortam yaratmasından mı desem... Ne desem bilemedim! Ama şunu biliyorum kâdim dostum: Ben bu kütüphanede başka bir insan oluyorum. Ve bu kütüphane dışında yazdığım içeriksiz, kalitesizlikle dolu, iğrenç duyguların ürünü olan mesajlarımı lütfen bana böyle ortamlarda okutmayın. Kendimi ve geldiğim yeri bana anımsatması kâh kalbimi kırıyor kâh beni bu büylü ortamdan uzaklaştırıyor. Şuan sadece sinirlendirdi. Sana şunu söylemek istiyorum Saeros: Lütfen bu kütüphaneye geldiğimde beni; benle ve kendinle muhattap etme! LÜTFEN

Eve gittiğimde leş gibi apış arası kokan odamda, yani doğal habitatımda, şu mesajına cevap vereceğim. Ancak o zamana kadar çayımı yudumlayıp, amcayı izleyeceğim.

Sevgilerle;
seni çok seven kardeşin
Jahrein
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...