Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

prezervatif topiği

forgiver

Öne çıkan mesajlar

0ne said:

Noyzura said:

Sparkcaster said:

Noyzura said:

yok değilim geçen sene kontrol ettirdim ama her ruhun geliş zamanı belli . benim dünyaya gelmesine yardımcı olacağım ruhun da zamanı belli o yüzden rahatım. o zamana kadar rahat rahat pompaya devam X(

bu ne lan

Açıklayım . Düşün kü dünya gezegeni bir oyun serverı. Ruhlar gelip burada insan karakteri açıp kasıyorlar falan. BU serverda account alma hakkı biraz karışık ama account alma kısmını geçersek login olabilmek için iki insanın çiftleşip seni invite etmeleri gerekiyor. Sonra doğuyoruz işte ama login olduktan sonra bütün ruh hafızamısın üstü kapatılıyor.

loooooooooooooooooooollll

serverdan dc yersek nooluyo panpa? yada hack kullananlar varsa nereye sikayet ediyoz?

aahahahhhha

lan adam siz salaksınız, oyundan başka bir şey bilmiyorsunuz diye öyle anlatmış.

0ne her yerde one.
Sosyal ağlarda paylaş

@lectre

adam bariz uçmuş, fırsattan istifade dalgamı geçiyorum bende.

O kadar başarısız ki, o kadar olur yani. Hala mantıklı bi argümanla gelemedi "tüp bebek ve yapay döllenme" konusuna.

LSD yüzünden iyice kullanamaz olmuş beynini, o kadar soyutlamış kendini gerçek dünyadan, herşeyi beyninde yarattığı o küçük dünyadakiler üzerine kurmuş adeta.

Cidden mantıklı bulan varmı bu adamın dediklerini? Varsa da kulakdan dolma bilgilerle değil, kanıtlarla gelsin bi zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne gamer diliyle anlattım ki bu şekilde anlatmak çok kolay. Bu topic altında düzentli seks hayatınız varsa ertesi gün hapı en iyisi diyen seninle mantıklı bir argümana girmemiz imkansız. Anlaşılan seni hiç bir kız azarlamamış ertesi gün hapı kullandırdığın için. Kadınların en çok sakındığı şeylerden biri ertesi gün hapıdır çünkü tüm regl ve horman düzenleri dolasıyla ruh halleri bozulur.

benimle istediğin kadar dalga geç. aşağıladığın dünyamda ben mutluyum. ama herkesin sana yaptığını bana yaparak kendini kurtaramazsın unutma.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun değil 0ne görüyorsun ki hepimizin olduğu gibi senin için de daha öğrenilecek şey var. Bu yüzden kısıtlı derecede bildiklerine asla sıkı sıkı sarılma. Aç kollarını bilinmeyenlerin dünyasına ve deneyimleyerek öğrenmenin ve araştırmanın keyfini çıkar. (itu)
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

düzenli sex hayatı varsa ertesi gün hapı

düzenli seks hayatı olan kadının ertesi gün hapı kullandığını düşünüyorsan şundan pek farkın yoktur muhtemelen ;

olm delimisin? ertesi gün hapı resmen hayatını mikertir kadınların hiç mi tanımadın o hapı kullanan biri hadi tanımadın hiç mi okumadın?

anca 1 kere yutturursun o hapı bir daha tövbe aman diyim kullanmam derler hepsi.

o hapın amacı düzenli korunma değil, spontane seks sonrası riski 0'lamak için.

aşısı vardı gebelik önleyici ama o da artık sağlık bakanlığı onayında yani aile hekiminize bağlı.

tayyip 3 cocuk dediği için çocuğunuz yoksa evliyseniz yok cocuk yapın sonra veririm bu iğneyi diyor doktor.

evli değilseniz ve isterseniz zaten doktor ne icin istiosun evli değilsin bişi değilsin kızım diye namus bekciliği yapacak (yapmazsa soracaklardır bu ilacı kimlere verdin diye zaten) o yüzden şu anda devletin kontrolünün dışında ki en etkili ve sağlıklı yöntem prezervatif ne yazık ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...