Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Old Class Grumpies (Pati Guild) (Sagespire - EN PvP)

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

yeni gelen oyuncular low pop serverları seçse keşke. ne yazık ki, ne WAR'da ne WoW'da ne da AoC'da öyle oldu. serverların kapanma sebepleri hep 3-4 realmde insanların toplaşması ve diğer realmlerin boş kalması. ben WOTLK çıktığında yeni açılan bir serverda yeni bir başlangıç yaptım, bu kadar yıl sonra hala " new players - low pop " yazıyor. dungeon queue 3 katı, pvp queue 3 katı, AH boş, ekonomi sıçık vs. vs.

hayırlısı ne diyelim, rift farklı olur da inşallah 1-1.5 ay sonra migrate e kişi başı 15 euro vermek zorunda kalmazsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Su an server bosalir tarzi yorumlar icin cok erken. Genelde oyunlar 2. ayda patliyor, server'lar bosaliyor ama Developer da ucretsiz migrate vs. olaylarla oyunculari oyunda tutmaya calisiyorlar.
Ortada bir tek gercek var ki su an tum serverlar asiri dolu. Herkesin amaci da level kasmak. Asiri dolu server'da paramla rezil olmaktansa en KOTU ihtimalle 2 ay sonra 15 euro vermek daha mantikli geliyor bana. Isten eve gelince 2 saat vaktim var ozamanda sira mi bekliycem?
Wow'da dahi level kasmak icin bos server'lari tercih edilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

sagespire cok dogru bir secim olmus, ben preorder etmedim zaten oyunu, mart sonu gibi yaninizda olucam umarim.
belki daha erken net bisey soyleyemiyorum.

blackrose a cok sevindim yalniz, sanirim bir on yil kadar oldu abi senle ayni yerde oyun oynamayali :D

ikizlerden vakit buldugum anda geliyorum, rogue olaraktan.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

İlk gün diye böyle bir yığılma olduğunu düşünüyordum zaten. Başka mmolarda da aynı sorunlarla karşılaşmıştık netekim 2-3 gün sonra insanların giriş çıkış saatleri günün geneline yayılınca sıra mıra olayı kalmıyordu. Şimdi açılışta 2dk erken oyuna giremedik diye server değiştirmek büyük bir risk.

Migrate ederiz diyenler var. Bir kısmımız işi gücü olan insanlar maddi açıdan belki bize dokunmaz ama bu oyunun annesinin babasının kredikartı ile ( zar zor ikna etmiştir ) yada harçlıklarıyla oynayanlarda olacaktır. Tutupta çocukları zor durumda niye bırakalım ki kendi keyfimiz için.

Neyse hayırlısı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler, whitefall(full) haricinde şu an gündüz saatinde tüm serverlar medium. Headstartta da yanımıza katılacak arkadaşlar var. Sadece biz değiliz, bir çok guild sagespire a geçmiş durumda. Serverın boş olacağını sanmıyorum. Zaten headstart ile oturmuş bir community olacak. release sonrası daha da kalabalıklaşır. Server boş diyen arkadaşlar keşke dün akşamki mob çalma yarışını görseydi. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...