Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Old Class Grumpies (Pati Guild) (Sagespire - EN PvP)

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

ben betada teleport kapisinda 5-10 dakka kamp yedim, direk kesiyolar, engelleyen bisey yok :) Kamplardaki guardlar da hikaye oldugundan tam guzel bi PvP ortami, sadece zerg ihtimali urkutucu. Bundan kacis yok, zaten olmali da, iste psiko ruslar ayri abi, insan degil adamlar valla diyim bak (vay be kafatasci oldum direk :))
Sosyal ağlarda paylaş

interperez said:

Abi ruscorp filan o kadar iyi değiller. Daha iyi guildler var guardian da şu an pvp açısından değerlendirirsek.

Defiant tarafında yanlız bariz baya iyi guild var onu söliyim.
(HoB , unnamed ,Tainted,sotsog etc..)
Şu an sessiz sedasız gülüyolardır içlerinden bu rus geyiğine ayrıca:) Oyun açılsın belli olur dengeler.

selo ruscorp baya bi oyunda domine etmiş bi guild duydugum kadarıyla ha hiç bi zaman oynamadım onlarla ne yanyana ne karsıda ama forumlardan okudugum kadarı ile tehlikeliler.

Unnamedden bi cacık olmaz temeli sağlam değil diger büyük guildler gibi vayra ile konustum ben warhammer guildleri olarak hob ve tainted ağlatır bence:)
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Warrior çok eksiğimiz var. Tereddütte olan arkadaşlar, warrior sınıfına yönelsin derim. Mage de eksik. Cleric çok nedense, enteresan. :)

warriorın pvpsi de güzeldir. keyif verir, parti içinde de tek başına da. gerçekten eksiğimiz var tank ve melee dps olarak. roguelar genelde ranger ve bard yüklenecekler gibi. warrior lazım 2-3 daha.
- sen niye seçmiyorum lan o zaman?
- çünkü en son aionda gladiator oynadım aylarca. değişiklik olsun ;)
Sosyal ağlarda paylaş

KingV said:

Khiran said:

Warrior deneyeyim o zaman ilk başta. Soul önerisi olan var mı peki? Oynaması zevkli olan? (Dediğim gibi tank ağırlıklı olmasın lütfen)
Ana soul olarak Paragon iyi duruyor ama yanına ne iyi gider?

paragrn champion rift bladei dene istersen ;)

Tamam oyun açıldığında bu buildle giderim. İnşallah iyidir :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...