Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

North America Starcraft League

doubtful

Öne çıkan mesajlar

doubtful said:

Gizli şimdilik ama Incontrol ve saz arkadaşları tarafından organize edilen bir lig olacak galiba.

http://nasl.tv/

Şu an 19 saat kaldı diyor. Idra vs Jinro maçı bunla ilgili olabilir.

13 saat kalmış görünüyor ama maça 20 saat var. Bilemedim, ama olsun fazla lig göz çıkarmaz. 24 saat Starcraft izleriz, TV ihtiyacımız kalmaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

sitedeki saat düzgün çalışmıyor imiş team liquidde yazdıklarına göre. Her bilgisayarda farklı bir saaati gösteriyormuş sccalendardan baktıklarında ikisi hemen hemen aynı saate denk geliyor imiş.

Harbiden de büyük duyuru buymuş, jinro-idra maçını verecek olan incontrol'un stream'inde de aynı geri sayım devam ediyor.

http://tr.justin.tv/iNcontroLTV#/w/891260176
Sosyal ağlarda paylaş

VoodooRush said:

doubtful said:

Gizli şimdilik ama Incontrol ve saz arkadaşları tarafından organize edilen bir lig olacak galiba.

http://nasl.tv/

Şu an 19 saat kaldı diyor. Idra vs Jinro maçı bunla ilgili olabilir.

13 saat kalmış görünüyor ama maça 20 saat var. Bilemedim, ama olsun fazla lig göz çıkarmaz. 24 saat Starcraft izleriz, TV ihtiyacımız kalmaz :)

TSL gözünü çıkarmış olmalı ki chat kanalında trollük yapıyordun.. lig iptal olduya eline kınada yaktın mı bari?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ya şimdi Texas poker ligi dersen, texasda düzenleniyor anlamı verir normaldir. Ama North America SL dediğinde north america düzenlemiyor turnuvayı yada north americayı ilgilendiren hiç bir şey yok anladığım kadarı ile. Tamamen makattan sallanmış bir isim gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

sQu said:

ya şimdi Texas poker ligi dersen, texasda düzenleniyor anlamı verir normaldir. Ama North America SL dediğinde north america düzenlemiyor turnuvayı yada north americayı ilgilendiren hiç bir şey yok anladığım kadarı ile. Tamamen makattan sallanmış bir isim gibi geliyor bana.

Global Starcraft League alınmış daha önceden mecbur kalmışlar NASL'e.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi turnuvanın ismi North America Stars League bile değil North American Stars League.

North American : a native or inhabitant of North America, especially a citizen of the US or Canada.

Kısaca Kuzey Amerikalı Starlar Ligi, ama oldukça aptalca bi oluşum bence. Cafer Ustanın Starcraft Ligi deseler bukadar eleştirmezdim yani ama bunu yapan adamlar zaten amerikalı insanlar, nası böyle başarısız bi hamle yapılmış merak ettim o yüzden konuyu biraz saptırdım sanırım. Kusura bakmayın ^^
Sosyal ağlarda paylaş

sQu said:

şimdi turnuvanın ismi North America Stars League bile değil North American Stars League.

North American : a native or inhabitant of North America, especially a citizen of the US or Canada.

Kısaca Kuzey Amerikalı Starlar Ligi, ama oldukça aptalca bi oluşum bence. Cafer Ustanın Starcraft Ligi deseler bukadar eleştirmezdim yani ama bunu yapan adamlar zaten amerikalı insanlar, nası böyle başarısız bi hamle yapılmış merak ettim o yüzden konuyu biraz saptırdım sanırım. Kusura bakmayın ^^

Şimdi burada bizimle bunu tartışmanın mantıksızlığını geçersek, North Amerikan Stars League dediğinde Kuzey Amerikadaki Lig anlamı da çıkıyor. Çeviri önemli factor, orada kullanılan kalıp "North American Stars" League değil. North Amerikan Stars League. NA sadece S'yi değil SL'yi kapsıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...