Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam artık Türkçe

liberal

Öne çıkan mesajlar

türkçe batması olayı değil abi anlatamıyorum derdimi.

hadi steami yaptın türkçe. devamı nolacak? oyuna girdin menüler ingilizce, demo ingilizce, oyun içinde objective ingilizce. steame ingilizcesi yetmeyen adam orada ne yapacak?

benim gözümde çok gereksiz geliyor işte yukarıda anlattığım sebepten dolayı.

he oyun da türkçe olsun istiyorsan ona da lafım yok. ben istediğim dilde oynayabildiğim, gidip box yada CE alacağım zaman istediğim dilde satın alabildiğim sürece.

hala da türkçe battı yada türkçe düşmanı olarak görüyorsanız pes diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

türkçe batması olayı değil abi anlatamıyorum derdimi.

hadi steami yaptın türkçe. devamı nolacak? oyuna girdin menüler ingilizce, demo ingilizce, oyun içinde objective ingilizce. steame ingilizcesi yetmeyen adam orada ne yapacak?

benim gözümde çok gereksiz geliyor işte yukarıda anlattığım sebepten dolayı.

he oyun da türkçe olsun istiyorsan ona da lafım yok. ben istediğim dilde oynayabildiğim, gidip box yada CE alacağım zaman istediğim dilde satın alabildiğim sürece.

hala da türkçe battı yada türkçe düşmanı olarak görüyorsanız pes diyorum.

birinde eglencesine oynuyorsun ve bircok oyunda dile ihtiyac duymadan eglenebiliyorsun
digerinde ise indirimleri takip ediyorsun
alisveris yapiyorsun
tabi ki türkce olmasi iyi olmus
kusura bakma ama cok sacma bir yaklasim olmus
o zaman herkes ingilizce konussun ne gerek var farkli dillere
Sosyal ağlarda paylaş

işte böle böle türkçe bisilerimiz olur elde.
ben crysisi direk türkçe oynamıstım. gayette keyifliymiş türkçe dialog duymak bi oyunda.
steamin türk müşterisinin az buz oldugu sanmıyorum ben acıckası. bi almanya bi ingiltere degil tabiki ama hiç olmayan bi orjinal oyun piyasasi vardı türkiyede eskiden.

satiş yaptigi ülkenin ana dilinde support yapması steamin kendi faydasina zaten.
bende tr windowsa mal gibi bakıyorum biyerde karşıma cıkarsa alışmışım cok en win e cünki. olabildigincede herşeyi ingilizce kullanmaya calışıyorum. ama buda oyun. eglenceyi arttiricaksa ana dilde olsun isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...