Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kılıçdaroğlu Fail

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Abi ben yürüyen merdivene ters yönden girdi diye demiyorum ki bu adam siyaset yapamıyor diye. Kaç pot var kırdığı adamın. Penguen ve Uykusuz gibi dergiler yapmıyorlar bu adamın karikatürünü.

Tayyibin yerine koy Kılıcdaroğlu'nu. Şimdi Tayyip oy kullanamasa, Biz CHPliler gibi söylediğimizin arkasında duranlardan değiliz dese, arap kadını polemiği AKP'de çıkmış olsa, kucağa oturtma meselesi AKPden biri söylese, o dergiler Tayyibi yargılar. Bitirirler. Ama velev ki bunları söyleyen ve yapanlar Kılıçdaroğlu ve ekibi. Hangi biri Penguen'e kapak oldu bunların?
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Abi ben yürüyen merdivene ters yönden girdi diye demiyorum ki bu adam siyaset yapamıyor diye. Kaç pot var kırdığı adamın. Penguen ve Uykusuz gibi dergiler yapmıyorlar bu adamın karikatürünü.

Tayyibin yerine koy Kılıcdaroğlu'nu. Şimdi Tayyip oy kullanamasa, Biz CHPliler gibi söylediğimizin arkasında duranlardan değiliz dese, arap kadını polemiği AKP'de çıkmış olsa, kucağa oturtma meselesi AKPden biri söylese, o dergiler Tayyibi yargılar. Bitirirler. Ama velev ki bunları söyleyen ve yapanlar Kılıçdaroğlu ve ekibi. Hangi biri Penguen'e kapak oldu bunların?

bkz: askerlik yan gelip yatma yeri değildir
bkz: heykel-ucube tartışması
bkz: al ananı da git
bkz: turk telekom arena için "5 kuruş para ödemediniz, utanmadan yuhalıyosunuz" tarzı laflar

zayıf hafızamla benim aklıma gelenler bunlar. tayyip'in yaptığı zaten o kadar çok faul var ki, keşke kılıçdaroğlunun yaptıklarını yapsa sadece. onunkiler tecrübesizlikten kaynaklı basit hatalar.
Sosyal ağlarda paylaş

son postlara bakarak;

RTE yaptığı hataları agresif takılarak veya muhalefete b*k atarak unutturabiliyor millete.

kk'nin öyle bi durumu yok ki. herif bir hata yapıyor, üstüne soft bi şekilde çıkıp rörörö yapılıyor falan diyor.

adam siyasette başarılı veya değil, başbakanlık yapar veya yapamaz onu tartışmıyorum. sadece RTE ile KK'nin duruş farkını belirtiyorum.

gerekirse ordan inmessin, bir çözüm bulunana kadar beklersin orda, merdivenden aşağıya inmek seni nasıl ne duruma düşürecek onu düşünürsün.

ben de ilk duyduğumda abi niye şu acil butonuna basmamışlar dedim (ki yarıda akıl edip basmışlar).

bide temiz siyaset yapacağım falan filan diyor o daha komik. siyasetin kendisi kirli yahu sen işine bak iktidara gel ondan sonra istersen anayasayı baştan yaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya onla onun alakası yok RTE 15 kat kazma bir insan kılıçdaroğlundan fakat medya gücü de 15 kat fazla onun yaptığı kazmalıklar medya sayesinde unutturulurken chp nin medyası olmadığı için böyle kazma olarak lansediliyor. Adamlar doğruyu anlatmazlarken orda bu elemanlar 50 kere söyledikleri zaman birçok yanlışı doğru olarak lanse ettirebiliyorlar. Karizma filan dersenizde kimsede yok o zaten kusura bakmayın yani. Gençlik hareketlerine kadar tr de siyasetde karizma sahibi kimse yok hepsi patates yutmuş gibi gençleri bile ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

liberal said:

RTE yaptığı hataları agresif takılarak veya muhalefete b*k atarak unutturabiliyor millete.

bu yüzden hep chp suçlu, hep chp berbat.

hani istediğin kişiyi getir, yine kötü olacak, yine kötü olacak.

tamam işte o yüzden RTE > KK bu konuda.

bir yere gittiğinde biraz ağırlığın olacak.. ah aman sakın bi sakatlık cıkmasın falan diyecek millet etrafında.

bana göre ters merdivenden inmesi çok sorun değil. eğer ingiltere'de olsaydı bu lanet olsun gazetecilere, ordaki görevlilere falan filan derlerdi izleyenler. biz de direk "ahahaha kılıçdaroğlu" oluyor.RTE cevap verdimi bu olaya bilmiyorum ama "daha merdivenden dahi inemeyen darbe şakşakcıları... " diye girebilir heran olaya. e böyle bi ortam varken sen bu hatayı yapmayı göze almayacaksın.

edit:'de ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden komik ya, olay değil de insanlar. 2 sayfa okusanız 5 kere açıklamışlar olayı ama nerde tabi b.k atmak varken.

Ayrıca çok bilen "şehirli" insanlar varya buralarda ilkokulda öğretilen şeyleri çok iyi bilenler hani. Protokol mantığı gereği iki yürüyen merdivenin de aşağı yönlendirilmesi hiç yanlış olmazdı.

misal 40. katta toplantı varken 3 asansör varsa 2si aşağıya doğru yolcu bile almaz hatta 35. kata çıkayım nolcak desen çıkarmaz.

KÖYLÜ MÜSÜNÜZ YA ASANSÖR 2 TARAFA DA GİDER BİLMİYO MUSUNUZ LA LA LA LA LA
Sosyal ağlarda paylaş

Eralph said:

Cidden komik ya, olay değil de insanlar. 2 sayfa okusanız 5 kere açıklamışlar olayı ama nerde tabi b.k atmak varken.

Ayrıca çok bilen "şehirli" insanlar varya buralarda ilkokulda öğretilen şeyleri çok iyi bilenler hani. Protokol mantığı gereği iki yürüyen merdivenin de aşağı yönlendirilmesi hiç yanlış olmazdı.

misal 40. katta toplantı varken 3 asansör varsa 2si aşağıya doğru yolcu bile almaz hatta 35. kata çıkayım nolcak desen çıkarmaz.

KÖYLÜ MÜSÜNÜZ YA ASANSÖR 2 TARAFA DA GİDER BİLMİYO MUSUNUZ LA LA LA LA LA

Sen neyi anlatıyorsun burda anlamadım? Olay komik arkadaşım, ters tarafa bi insan güruhu giriyo ve ters yöne doğru hareket ediyorlar komik işte ya. İzlerken CSI Mod falan mı takılcaz, "%38 komik" falan sdf.
Ha bide haklısın Kültür merkezi yetkililerini,protokol gereği iki merdiveni aynı tarafa yönlerdirmedikleri için kınıyorum.. tey tey
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...