Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Dekolte giyene tecavüz ederler'

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Abi burda şu gerizekalı terbiyesiz insanlar kadınlarda suç bulduklarını açık açık dile getirip, aynı şeyi söyleyen bir adamla dalga geçmek amacıyla açılmış bir topicte tam tersine herifi desteklemişler. Evet tecavüz reröre demeseler bile aynı şeye çıkmış.

Paticik yetkilileri nasıl 'adama hakaret etmeyin' dışında bir şey söyleyemiyor ya? Bu kadar mı oldunuz lan? Kalkmış millet "kadın nerde ne giyeceğini iyi seçecek" diyor, siz hala osuruktan profesöre laf gelmesindesiniz.

Sizin gibiler yüzünden otokrasiye inanır oldum. Elimde olsa gerçekten tecavüz ettirirdim "şunun bıyığı var; bu Starcraft oynuyor; 4chan cıymış bu" falan diye.

İnsanlık öğrenin az.
Sosyal ağlarda paylaş

herkeş kendi görüşünden sorumlu. görüşler kendisine ait.

gelgelim adama hakaret edilirse sıkıntı olur.

ha diyorsanız ki "ben adama hakaret etmeden arkadaşı yerecek kadar zeki değilim. kelimelerle aram pek iyi değildir. ilkokulu bile 7senede bitirdim.. bu kadar kelime biliyorum -eliyle gösterir-" e zaten yanlış yerdesiniz ki..

kurallara uygun mudur?
tek baktığım bu.
ortak çizgide kesişsek bile çoğu konuda kim ne demiş, neyi/niye demiş kısmını yargılamak gibi bi gücüm yok nihayetinde..
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

herkeş kendi görüşünden sorumlu. görüşler kendisine ait.

gelgelim adama hakaret edilirse sıkıntı olur.

ha diyorsanız ki "ben adama hakaret etmeden arkadaşı yerecek kadar zeki değilim. kelimelerle aram pek iyi değildir. ilkokulu bile 7senede bitirdim.. bu kadar kelime biliyorum -eliyle gösterir-" e zaten yanlış yerdesiniz ki..

kurallara uygun mudur?
tek baktığım bu.
ortak çizgide kesişsek bile çoğu konuda kim ne demiş, neyi/niye demiş kısmını yargılamak gibi bi gücüm yok nihayetinde..

Abi çok yazıkmış gerçekten kurallarda SEKSİSTLİK var ise, ve minnacık küfürler yüzünden üye banlayabilen yetkililer şu konuda hiç bir şey yapamıyorsa. Spesifik insanlara hakaret edilemiyor da, kadınların geneline hakaret edelim o zaman. Bu mudur?

Edit: imla
Sosyal ağlarda paylaş

İlk sayfadakı mesajlar dışındakileri okumadım başatan belirteyim.

Bu vatandaşın yazdıklarının bağzı arkadaşların yazdığının aksine direkt olarak din ile alakası yok, Tamamı ile eğitimsizlik türkiyeninde genel sorunu bu eğitim yok en çarpıcı örneğide karşmızda örenim olarak sonuna kadar gitmiş ama eğitim yok, sanırım ne demek istediğimi anladınız daha fazla açmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

Abi burda şu gerizekalı terbiyesiz insanlar kadınlarda suç bulduklarını açık açık dile getirip, aynı şeyi söyleyen bir adamla dalga geçmek amacıyla açılmış bir topicte tam tersine herifi desteklemişler. Evet tecavüz reröre demeseler bile aynı şeye çıkmış.

Paticik yetkilileri nasıl 'adama hakaret etmeyin' dışında bir şey söyleyemiyor ya? Bu kadar mı oldunuz lan? Kalkmış millet "kadın nerde ne giyeceğini iyi seçecek" diyor, siz hala osuruktan profesöre laf gelmesindesiniz.

Sizin gibiler yüzünden otokrasiye inanır oldum. Elimde olsa gerçekten tecavüz ettirirdim "şunun bıyığı var; bu Starcraft oynuyor; 4chan cıymış bu" falan diye.

İnsanlık öğrenin az.

olayı yanlış değerlendiriyorsun bacım. benim de ablam var. mental olarak aynı hertzlerdeyiz. benim ti ye aldığım konu sonuca yönelik. düşünce olarak tüm kadınlar özgürdür! savunalım ama 2 tane apaçi oradan laf atsın kardeşimize sevgilimize, bunun önüne geçebilecek bi düzende değiliz. 25 yaşına gelmiş bi öküze eğitim veremezsin artık, bitti gitti. ona göre davranmak çözüme yönelik yapılabilecek tek davranıştır. nerde nasıl giyineceğini bilecek bu yönüyle kadınları köleleştirelim mantığı değil, çözüme yönelik yapılabilecek tek şey. kaldı ki hadi ablam kardeşim sevgilimi korudum bi şekilde. milyonlarca bayanı nasıl savunabilirim ki, kadınlar özgür olmalı! naralarıyla olsalar keşke de bağırsak tüm pati olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

kadin nerde ne giyecegini bilecek demek "kadin evinde giysin ne giyecekse, sokaga cikarken kapansin" in bir level alti.

isteyen istedigi gibi giyinir. sen sokakta 2adet bacak gorunce sapitiyosan o kadinin degil, senin psikolojik sorunun.

Abi şimdi öyle bişi kastettiğini düşünmüyorum rasmonun bu daha çok gece geç saatte ne bileyim köpek falan vardır lam o yolda burdan gideyim daha güvenli olur demesi gibi bişi olsa gerek. Ya da mümkün mertebe her türlü kavgadan, gürültüden uzak durmaya çalışmak gibi.

edik:lan sözleşme okuyorum bi yandan millet cevap vermiş oluo ühühüh
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...