Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Basit bi soru? Bi araştırma için lazım.Vicdani soru.

UrsusMaritimus

Öne çıkan mesajlar

UrsusMaritimus said:

Oylar için teşekkürler. bu kadarı yeterli. Açıkçası günümüzün hükümeti için bu anketi yaptım ve görüyorumki büyük çoğunluk patrondan yana (yani kazığın devam etmesinden).Bu yüzden kendiniz paralamayın arkadaşlar halkça açıkgöz geçinip kendi kazığımızı kendimize atarız.

Sosyal ağlarda paylaş

UrsusMaritimus said:

Oylar için teşekkürler. bu kadarı yeterli. Açıkçası günümüzün hükümeti için bu anketi yaptım ve görüyorumki büyük çoğunluk patrondan yana (yani kazığın devam etmesinden).Bu yüzden kendiniz paralamayın arkadaşlar halkça açıkgöz geçinip kendi kazığımızı kendimize atarız.

açıkcası haklısın benim fikirlerim bir anda değişti bu posttan sonra.

şimdi daha da kazık atasım var.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

insanlarda mal olmasın. biraz kafayı çalıştırsınlar.

bu nasıl bir laftır ben anlamadım.

10 kuruşa aldığı malı 100 kuruşa satıyorsa, ben bunu nasıl bilebilirim?
böyle yaptıklarını bilsem zaten kendim al-sat yaparım adamlara rakip olurum.

öte yandan sağlıksız ürünler kullanıyorlarsa zaten onu da bilmem mümkün değil.

herkese mal diyip bir biz mi akıllıyız?
Sosyal ağlarda paylaş

işte ilk şıkkı işaretleyen 18 kişi, aynı zamanda bu AKP nie vağ, bu ülkede yolsuzluk çok fazla, herkes kazıkçı, dürüst kimse yok diye, dost meclislerinde vıdı vıdı eden tiplerdir.

Son şıkkı işaretleyenlerde bunların yandan çarklısıdır.

Lan b.ktan bir ankette bile millet parayı seçiyor, sonra gelip forumda ağlaşıyorsunuz, ne olacak bu ülkenin hali, akp nasıl %48 alıyor, bu ülkenin %60ı aptal, bu kadar yolsuzluğa bulaştığı için halde akpyi seçiyor diye.

Bir söz vardır, her millet hakettiği şekilde yönetilir diye. Forum profili %80 olarak akp karşıtı, ama görünüşe göre aynı parti trafından yönetilmeyi hakediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...