Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fingerboard

Sypro

Öne çıkan mesajlar

merhabalar,
fingerboard meselesine sardık kız arkadaşımla son zamanda. tech deck tekli paketlerden aldık önce. alışmaya çalışmalar, düşürmeler, uçurmalar falan.. bu arada ebay falan bakarken 45 tech deck + 24 ramp + 5 fingerbike ve bi sürü tekerlek falan olan bi açık arttırmayı kazandık işte (baya uyguna geldi). bir tane 1/4 pipe yaptım dün maket kartonuyla sıkıntıdan. öyle takılmacalar yani anlayacağınız.

demem o ki, pati'de fingerboard ile ilgili kimseler var mıdır? varsa üj-bej taktik alışverişi falan yapsak, günümüz güzel geçse falan?

evet, aradım ama konu dışından uygun yer bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

spordan ziyade hobi gibi sanki. neyse.

gerçeği için çevremde alan, günlük hayatımda da ayıracak pek vakit yok açıkçası. izmire gelmeden önce fırsat buldukça amatör mamatör bişeyler deniyorduk kendi çapımızda =)
tabi en eğlencelisi ilk okul yıllarında, üzerine oturup bayırdan aşağı kaymak falandı da bu kısmı geçsek de olur.

bilmeyen etmeyen varsa, temsili foto olması dileği ile:

Sosyal ağlarda paylaş

skateboard dediler geldim. gerçeğini yapın?? kolay değil, gerekli fiziki şartları geçtim. abi bir kere türkiye'de ben yapmaya utanıyorum dışarı bir çıkıyorum bütün millet beni izliyor 50-60 yaşındaki amcalar böyle inşaat alanında iş makinelerini izleyen yurdum insanı gibi oluyor bir anda. GERİLİYORUM BÖLE OLMUYO.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

skateboard dediler geldim. gerçeğini yapın?? kolay değil, gerekli fiziki şartları geçtim. abi bir kere türkiye'de ben yapmaya utanıyorum dışarı bir çıkıyorum bütün millet beni izliyor 50-60 yaşındaki amcalar böyle inşaat alanında iş makinelerini izleyen yurdum insanı gibi oluyor bir anda. GERİLİYORUM BÖLE OLMUYO.

+10952434
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Utanın zaten abicim bizim burada veledler yapıyo geçerken bi tanesine şöyle elimin tersiyle okkalı bi çarpacamda çocukla çocuk olmıyayım diyorum.
(Sözüm meclisten dışarı bizimkiler biraz etrafa rahatsızlık veriyor)
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

tipe bak ya haha.Sen hayatında hiç görmediğin birşeyi görünce kafanımı çeviriyorsun.Normal birşey insanların alışkın olmadıkları birşeyi görünce etrafında toplanması.Dünyanın heryerinde böyle.Her enteresan gelinen şeyi yakından görmek ister insanoğlu.Bu türk toplumuna has birşey değil.Şöyle konuşanları anlamıyorum.Nasılda böyle insanları aşalama ve hor görme kompleksi var.vede izlensin istemiyorsan otur evinde yap.Böylece tribe girmezsin.hey allahım olimpiyatlara katılıyor sanki
Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

throine said:

tipe bak ya haha.Sen hayatında hiç görmediğin birşeyi görünce kafanımı çeviriyorsun.Normal birşey insanların alışkın olmadıkları birşeyi görünce etrafında toplanması.Dünyanın heryerinde böyle.Her enteresan gelinen şeyi yakından görmek ister insanoğlu.Bu türk toplumuna has birşey değil.Şöyle konuşanları anlamıyorum.Nasılda böyle insanları aşalama ve hor görme kompleksi var.vede izlensin istemiyorsan otur evinde yap.Böylece tribe girmezsin.hey allahım olimpiyatlara katılıyor sanki

Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

throine said:

kaç kez yurt dışı gördün nereleri gördün merak ediyorum

avrupanın pek çok ülkesinde, özellikle kuzey taraflarında adamın yanında çıkarıp sallasan dönüp bakmaz bile. büyükse belki göz ucundan merakını giderir.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

yaa anlamıyorum snowboard yapınca normal.Ama şu kaykayı alıp parkta gezeyim desem."bu yaşta yakışıyo mu" bakışları
Sosyal ağlarda paylaş

bansheee said:

yaa anlamıyorum snowboard yapınca normal.Ama şu kaykayı alıp parkta gezeyim desem."bu yaşta yakışıyo mu" bakışları

biraz da ortam farkı var şimdi dağın başındaki insanların tek bir amacı var o da kaymak bunun için oradalar. skateboarding için imkanlar kısıtlı her yerde yapamıyorsun kendince uygun bulduğun yerlerde yapmak zorundasın.
ben bakışları geçtim, sadece baksalar yeter yani öküz gibi bağıra bağıra muhabbetimi yapıyor adam. :) haliyle sinir bozucu oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah başlık donanımhabere dönmüş bi anda

ben de sağda solda nezihte falan görürdüm hep, bunlar ne yahu falan derdim. şimdi bu mesajı gördükten sonra internetten videolarına falan baktım hoşuma gitti, fiyatı da denemeye müsait geldi gittim aldım bi tane tekli paketten. şimdi ollie yapmaya çalışıp sağa sola fırlatıyorum aleti ehuh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...