Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eve giren arızalı güvercin.

Mach

Öne çıkan mesajlar

Son 3 gündür eve arızalı bi güvercin dadandi arizali dediysem kafadan. Cinsi normal sokak güvercini öyle cins birsey değil. 3 gündür kapıdan balkondan girip evde tünüyor. Kovamadık bi türlü. Ayrıca hiç insandan kaçma gibi bir huyu yok aksine saldirgan ve kafa tutar tavırlar gösteriyor. Biri elini yaklastirdiği anda gagalayıp delmeye çalısıyor. Ayrıca annemide ilginç bir şekilde çok sevdi nereye gitse peşinden yürüyerek (Uçmayı pek sevmiyo galiba çok nadir gördük ama kanatlarında falanda sorun yok gibi) gelip kafasına omzuna falan konuyor. Ayrıca yemek alışkanlığıda yok gibi pek birşey yemedi şuana kadar acaba hasta falanmıdır edir ne değildir çözemedik. Annem daha önce sokaktaki 2 yavru sahipsiz kediyi evlat edinmisti acıdığı için ama bunun acınacak bi tarafı yok bildiğin terminatör.Ben bu yaziyi yazarken keşif amaçlı yanıma geldi ve bilgisayar masasına çıktı bende bir fotoğrafını çektim, durum daha iyi anlaşılır.

Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

güvercin dediğin kanatlı fare gibi bişey abi, bi sürü hastalık taşıyor şerefsizler.

boklarından akciğeri etkileyen mantar falan bulaşıyor

lol
nasıl bir yalan
babam 50 yıldır güvercin besler
60 yaşında. ben doğduğumdan bu yana güvercinlerin içindeyim
hiçbişi olmadı
bok atma
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

stimpak said:

güvercin dediğin kanatlı fare gibi bişey abi, bi sürü hastalık taşıyor şerefsizler.

boklarından akciğeri etkileyen mantar falan bulaşıyor

lol
nasıl bir yalan
babam 50 yıldır güvercin besler
60 yaşında. ben doğduğumdan bu yana güvercinlerin içindeyim
hiçbişi olmadı
bok atma

benim de teyzem guvercin, hicbir zarari yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...