Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sylvan

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

bu müziği bilgisayarım olunca kesin bulup dinlicem diye söz vermiştim ben.hala yılda 2-3 kere aklıma geliyor açıyorum youtube u dinliyiroum.

zaten çizgfilmler yerine hep müziklerine tav olmuşumdur ben. çizgifilm dese biri aklıma şu gelir. en sevdiğim bölümdür ayrıca.

http://www.youtube.com/watch?v=k4SFHCWKb3g

bugs bunnynin de vardı piyanolu o da kraldır.
Sosyal ağlarda paylaş

PhysX said:

bu müziği bilgisayarım olunca kesin bulup dinlicem diye söz vermiştim ben.hala yılda 2-3 kere aklıma geliyor açıyorum youtube u dinliyiroum.

zaten çizgfilmler yerine hep müziklerine tav olmuşumdur ben. çizgifilm dese biri aklıma şu gelir. en sevdiğim bölümdür ayrıca.

http://www.youtube.com/watch?v=k4SFHCWKb3g

bugs bunnynin de vardı piyanolu o da kraldır.

şöyle bir izledim/dinledim de.. yav bu parça baya çizgi film ötesi sanat eseri gibi bir şey aslında =)
çizgi film ile klasik müziği ne güzel kotarmışlar (allahım nasıl laflar ediyorum =p)
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Sylvan çok sevdiğim bir çizgi filmdi. Zelda ve d&d atmosferi vardı.
Daha önce forumda bahsetmistim zaten.
Garbagede açtığın için bol küfür ettim sana :(

garbage'a açtım çünkü kimse bilmez diye düşünmüştüm ben 97-98 yıllarında falan izlerdim bunu sanırsam çok da uzun soluklu değildi o yüzden.

ama şaşırdım bayağı bilen varmış. gerekli mercilere ulaşalalım vizyona aldıralım.

keşke youtube'da biraz da bölümlerinden falan sahneler olsaydı yaw. bi tek jeneriği var. yazın verirlerdi bunu öğlen sıcakta eve girer izlerdik sonra da kritiğini yapardık. müziğini de sallardık ağzımızla silvan silvan diye hiç çıkmamış aklımdan 10+ yıl sonra bile bir anda aklıma geliverdi vallaha.
Sosyal ağlarda paylaş

hastasıydım abi öyle böyle değil.
şu jeneriği duymam bile heyecanlandırıyor direk.

çcouk çizgi filmi gibi gözüküyor ilk başta ama içinde oldukça karanlık temalar, en deli dm'in aklından geçemeyecek öğelere rastlayabiliyordunuz.

ortaokul-lise'de izlerdim, ne bileyim abartıyor da olabilirim.
ama sonuçta karakterleri ve müziği çok hoşuma gidiyor halen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...