Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

oyle dedide cordy ölmemek için o büyüyü yaptı ztn o diğer bakire hatunu ondan öldürdü hem erken doğum yapmak için hemde kendi hayatından olmamak için..[signature][hline]Nobody asked me so here's my advice to a young man or woman who's living this life in a world gone to Hell where nobody's safe Do not go quietly unto your grave
Sosyal ağlarda paylaş

connor da onla birlikte gitsin!
hatta bloody william diziye gelsin (gelcek zaten de beklemekten sıkıldım)[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu Connor hakkaten geri zekalı yaa.
Adamda bir gram zeka yok. Kim ne dese papağan gibi tekrar ediyor. Sağ duyu yok bir şey yok.

Simsiyah giyinip bakire kurban eden bir kadına kim güvenir ki Connor'dan başka? Hıyar işye.
Bu arada Wes'in Skip'i mıhlaması hoştu ama biz aynısını bıçakla yapıyoruz Soldat'ta, çok daha güzel görünüyor. ;)

Sıkıldım ben bu dizilerden ya, ne zaman bitiyor, 20 hazirandadır inşallah final. Hani ÖSS de var ya, kurtulanlar için kutlama olur büyük finaller. :)[signature][hline]Hangi "de" ayrı yazılır, hangi "de" bitişik yazılır, bir okuyalım bilgilenelim, forumlarda da dikkat edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Connor hayvansal bişi zaten. Cordy'nin angel kılıcı havaya kaldırırkenki uyuz bakışları çok iyiydi. Tam evil. Tekrar hatırlatmakta fayda var, Cordy yani Charisma Carpenter o bölümlerde gerçekten hamile ve aşağı yukarı 7 aylık.

Buffy 'nin bölümü güzeldi. Spike'ı tetikleyen şarkının içeriğini öğrendik. Spike iyi yolda olduğunu birkez daha kanıtladı. Angel'in ilk ruhunu aldığı zamanlar daha kötüydü. Spike gene iyi halledio işleri.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de şu dikkatimi çekti. Gerçi uzun zamandır Buffy seyretmiyodum ama bu hafta Willow' u Fred telefonla aradı. Willow da gitti hatta öok iyi haberlerle dönebilirim dedi. Normalde iki dizi eş zamanlı ilerliyordu ama Willow zaten geçen hafta Fred tarafından çağrılmıştı. Bir daha mı çağrıldı yoksa bir bölüm kayma mı var? Ayrıca iyi haberler verebilirim de nedir onu da anlamadım.
Buffy' nin Bafi maceraları baydığından uzun süredir seyretmiyordum biraz kopukluk oldu galiba.
:)
Sosyal ağlarda paylaş

abicim bir iki bölüm önce fred willowu arayıp angel dizisine konuk yapmıştı. işte o olayı bu sefer buffy'de gördük..
buffy birkaç bölüm geriden takip ediyor şu an[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

Tek bölüm farkı var. Birde amerika'da da eskiden cnbc'e nin yaptığı gibi önce buffy sonra angel farklı günlerde yayınlanıodu. Buffy ve Angel'in 7 ve 4. sezonları 22'şer bölüm ama buffy önden başlamış olmalı amerikada. 1 hafta arayla angel başlamıştır. Ama cnbce o nüansı kaçırmış. Bazı çevirmelerde kaçırdığı gibi.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler herkes emaila tsin cnbc e ye
sunlari sooleyelim: 2 madde

-angel ilerden takip ediyor, bir bolum fazladan buffy gosterilsin bir haftaligina

-bu haftasonu festival nedeniyle izleyici kitlesinin buyuk cogunlugu olmicak telvizyonb asinda, gerek tekrar saatlerinde de, hafta ici bi aksam programina sokarlarsa cok daha fazla izlenecegi

bunlari soylersek eminim cnbc e ilgilenecektir. Simdiden maila tin[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Ama once bu foruma baktim!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 14 Haziran 2004 18:15 tarihinde demiş ki:
Spike iyi yolda olduğunu birkez daha kanıtladı. Angel'in ilk ruhunu aldığı zamanlar daha kötüydü. Spike gene iyi halledio işleri.

ama spike'ın avantajları var
hem o chip sayesinde uzun süre insan kanı içemedi
hemde buffye olan aşkı var ortada

angel sanırım kimseye aşık falan degildi ruhunu aldıgında ?[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ulan buffy+"bloody william"+faith geldi bi caleb'i dövemedi
oha atmasyonun da böylesi.
faith, kaç yıldır hüküm süren, vampirlerin göz bebeği angelus'la bile daha uzun kavga etmişti.
buffy, baltayı havaya fırlatarak dev örümcek öldürmüştü.
spike, "ilk"in verdiği acılara katlanmış ve bir de 15. level orc öldürmüştü.

"yönetmen buffy'nin osurmasını isterse o orda osurcak" peki tamam da insan biraz mantık dahilinde senaryo yapamaz mı?

3 tane özel savaşçı, kıytırık bir adamı nasıl dövemez ya, istersen süper gücü olsun, sonuçta bu üçü de kendilerinden güçlü bir sürü yaratıkla savaştı.

İlla iyi kalpli Xander'in gözünü çıkartıp, bir de üstüne güzelim Willow'u ağlatmaya hiç hakkı yok

:-P

Buffy'i bozmaları güzel olmuş da, yani 3 e 1 bir de.. of ya..[signature][hline]Paticik'imi seviyorum kampanyası.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...