Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

eskiden buff cıvık bir diziydi şimdi o düzeldi angel ı bozdular
faith nerede ben orada[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Angelus'un Angel'ın yaptıklarına yorumu süperdi. Sonunda Faith'i şaşırtacak bir anıya geçtiler Angelus sevindirik oldu hehehe. Hele 2. anıda saçları kısa angel köpeği kurtardığı sahnedeki tavırları süperdi "Hayı, yine olmaz" "Bir an önce burdan gitmeliyim"
Bakalım Cordy'nin foyası ne zaman ortaya çıkacak.

Buffy'i ben o kadar da beğenmedim. İlk avcıyı yaratanların yanına gitmesi güzeldi. Orda dier ikisini temizledikten sonra 3. ye gittiğinde adam elini şakağına koydu buffy'nin orda bişi göstermedi dimi ? Ne gördü acaba. O ubervamp ordusu bir bölüm önceydi.

1-2 bölüm sonra Buffy'de Spike'lı şahane olacağına inandığım bir bölüm var. Ağzınızın suyu aksın diye şeyediom :D Spoiler deil Teaser :D

Geçen sezonda Sanitarium tarzı bi bölüm var onu bekliorum demiştim :D Şimdi de bunu bekliorum. Bakalım nasıl.

Bu arada sezonun ilk ve son bölümlerini Joss Whedon kendisi yönetio onu da dikkate alarak izleyin. Sezon sonu gelince konuşuruz.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada izlediğimiz bölümler :

Buffy Episode 137(7x15) - "Get It Done"
Written By:
Douglas Petrie
Directed By:
Douglas Petrie

Angel Episode 15, Season 4
Title: "Orpheus"

Written by: Mere Smith
Directed by: Terrence O'Hara
Original Air Date: 19 March 2003

Gelecek hafta izleyeceklerimiz :

Buffy Episode 138(7x16) - "Storyteller"
Written By:
Jane Espenson
Directed By:
Marita Grabiak

Angel Episode 16, Season 4
Title: "Players"

Written by: Jeffrey Bell, Elizabeth Craft & Sarah Fain
Directed by: Michael Grossman
Original Air Date: 26 March 2003[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim ekran kartı kaydedebilio ama dün yamuk yaptı bana 640x480 kaydedemedi, hareket olunca ekranda çizgiler oluşuo. Geçen hafta mis gibi kaydetmişti. Bu hafta 352x288 kaydedebildim. Çok da kötü olmuo 352x288'de. Aslında internetten sipariş vermek lazm dvd setleri. En orginali odur. Netten bakmıştım bir ara angel'in bölümlere, benim evde capture ettiklerimden daha kalitesiz onlar. Ben realtime divx kaydediorum 2247 bit. Bir cd'ye sığıyor bir bölüm.[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 31 Mayıs 2004 11:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Spike kılıç, balta vs. alacak sandım adam gitti pardesü giydi ya! Tamam karizma falan ama bir yere kadar.
Buffy'deki zenci müdür (Blade) :-p), geçen hafta Seinfeld'deki Maroon Golf ile aynı adam mı, bilen var mı?
Bu arada büyü yaparken mırın kırın eden Willow'un L.A.'de senaryo hatrına arch mage kesilmesi de ilginç. Cordy de kolunu kımıldatmadan bıçağı kapıya saplayabiliyor, helal olsun. :)
Yine de çok güzel bölümdü Angel'ınki. Özellikle Angel ile Angelus'ın kapışması çok iyiydi. Gerçi biraz klişe olmuş ama dizinin kendisi klişe. :-P[signature][hline]Turuncu! Çünkü o, Çokonat'ımın rengi.
Sosyal ağlarda paylaş

eraq, o sahne müthişti ya, adam angelus kadar efektif dövüşemiyor belki, ama "acıların çocuğu" tarzında dövüldükten sonra, bundan haz alması, sonra da düşmanını öldürmesi ayrı bir hava katıyor..

bu arada, dün "ezik orc" felan demiştim de, adam turnde 3 attack çekti spike'a.
oha falan oldum yanieee.[signature][hline]Hastanız Willow!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada, Bone orc deyince aklıma geldi, o yaratık Peter Jackson'ın Uruk'larına çok benziyor. Hakaret falan mı etmişler yoksa!
Angel'ı o kafede (ölü tezgahtarı emdiği yerde) görünce öldüm gülmekten ya! O saçlar, kıyafet, kalkık kaşlar! :D[signature][hline]Turuncu! Çünkü o, Çokonat'ımın rengi.
Sosyal ağlarda paylaş

O sahnede daha çok Angelus'un Faith'e "yaaaaa madem öyle işte böyle" demesi önemliydi :D

Bone, Spike'ın Orc ile kapışmasını önceden okumuştum ve aynen senin dediğin gibi bir yorum yapmıştı yazar.

2 dizi arası hakkaten saçmalamışlar. Yazarlar uyuşamamış herhalde. En azından buffy'ye willow'un fred ile telefonda konuşmasını "kondur"maları lazmdı. Şimdi sonraki buffy bölümünde bu konuşmadan yada Willow'un LA'de yaptıklarından söz edeceklermi bakalım.

Şimdi benim merak ettiğim şey Faith and Buffy mi yoksa Faith vs Buffy mi olacak :D Psikoya bağlıiim milleti :D

Not: İtinayla spoiler sınırları zorlanır.
[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 01 Haziran 2004 00:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 01 Haziran 2004 00:26 tarihinde demiş ki:
Bone, Spike'ın Orc ile kapışmasını önceden okumuştum ve aynen senin dediğin gibi bir yorum yapmıştı yazar.

turnde 3 attack yapıyor,
kesin bu en az 11. seviye barbardır, damage reduction 1/- olduğundan da, zencinin attığı yıldızlar adama hasar vermedi (e dandik adam yıldızlarla anca 1er damage verebildi orda)
felan filan mı demiş?[signature][hline]pc and comics geek of Ankara

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 01 Haziran 2004 05:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hay! 1000. mesajı ben atacaktım ya çok kötüsünüz! Neyse.
Şu konuşan hamburgerin ("Angel oğlunu yiyecek!" demişti Wes'e) dediği hala çıkmadı ben ona üzüldüm asıl. Nefret ediyorum Connor'dan. Bir işe yarasa bari son bölümde.[signature][hline]Turuncu! Çünkü o, Çokonat'ımın rengi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...