Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Ahem. Spike geçen sezon ruhunu kazanmak için gitmedi o mağaraya. Çipini aldırmak için gitti :D Ama aldıramadı üstüne ruhunu aldırdı. İşin komiği çipinde hala insanlara zarar vermesini önlüor olması. Biliosunuz Angel prensip gereği insanlara zarar vermio. Pylea'da fred'i kestirceklerdi kesemem dedi ya. Ama Spike istesede zarar veremez ehehe.

Buffy'de star wars'a döndü. Kingpin'e de söyledim :D Padawanlar geldi. Teki öldü. Dizileri iyi izleyin derim, keza ilerde diziler bayağı sarpa sarıo karışıo işler.

Angel'da o shaman'ın gözlerinin kırmızı olmasından sonrası Angel'in hayal görmesiydi. Tamamen Joss Whedon'un dahiliği. Öyle şap diye ruhunu çıkartması kötü olurdu. Güzel bir halisünasyonla veda ettik angel'in ruhuna.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Deha fln olduğu yokki joss wheadonın, yada kimse artık. gayet basit şeyler ? o kadar komplike diil ki hiç bişey.
Buffyde öle ahım şahım bitmedi bence, hatta berbattı sonu. bi amerikan bayrağı çekmedikleri kaldı..

boka sarmaya başladı buffy iyice.. angelda ortalama üstü.[signature][hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 26 Nisan 2004 05:32 tarihinde demiş ki:
Buffy de gizli motormuş da o da sonradan ortaya çıktı. Gerçi Buffy tur bindirdi Cordyye ama neyse artık.

euehuehu

padawanlar süperdi ya..
kizin teki direk kaçti ortamdan..

su bagli çocuk da paso jedi, vader, doom, apocalypse takiliyor..
fazla Ç.R. okumus herhalde :D[signature][hline]rollin' rollin' rollin'
Though the streams are swollen
Keep them doggies rollin'
rawhide

Sosyal ağlarda paylaş

en sonunda ruhu alınıyor ya , cordy "angelus" diyor sonra angelus gülmeye başlıyor kamera yavaş yavaş geri geliyor ve şişenin içinde hapsedilmiş ruh orası çok mükemmeldi..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

bende the beast(diablo) bu kadar çabuk nasıl öldürdüler diye düşünüyorken sonunda halisinasyon olduğu ortaya çıktı ki rahatladım :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

bu ubervampir dedikleri prehistorik cagdan kalma ama masallah kung fu karate fln bilio ben onu pek anlayamadim eheheh :)
buffy cok bayık oldu izlemek bile istemiorum iyice saçmaladı bence, angelida 5. sezonda bitiriyorlarmış galiba catin verdiği linkten onu anladim ben, bitsinde bu dizilerden dersini alanlar duzgun bi vampir dizisi ceksin :))[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

ben herseyin neden o kadar iyi gittigini merak ediodum wesly ozr diledi ustune cordy aninda kilicin yerii soledi ustune affettim seni ustune "baba" ustune adam mutlu olunca ruhunu yitircekti son ana kadar lan nasil ya hani sefisemiodu bu salak dedikten sonraa iluzyon gercege donustu filan dedi (sanirim) ordaki rahip bozuntusu :) aha dedim:P ruh muh bozar..[signature][hline]

Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben Angel'ın sonunu anlamadım? Zaten yarısını izleyemedim, Gunn'ın masayı kırdığı o kılıç nerden çıktı öyle?

Dünyayı kurtardı ve Cordy ile "Saf mutluluk!" sonucu Angelus'a dönüştü de sonra mı ninjaya götürdüler?

Yoksa dünyayı kurtarmadı, hayal gördü, ninjayı getirip, Angelus'a dönüştü de dünyayı bu hafta mı kurtaracak?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ninja deil rahip sen nerden itibaren izledin bilim ama wes gitti bi ninja benzeri ruh calabilen rahip getirdi sona angili kafese kapatip ruhunu cikarma olaina gectiler burdan sonra olay halusinasyona donustu dunyayi kurtardilar hersey tatlı filan oldu derkenn ruh cikarma islemi tamamlandi ve gerceklere donus oldu orda angilisin siritisini gorduk filan falan[signature][hline]

Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz

Sosyal ağlarda paylaş

Ha iyi, dünyanın kurtuluşunun yarısını kaçırmadım yani.
Bir de güneş neden sadece L.A.'de sönüyor anlayabilmiş değilim. Tüm dünyada sönseydi daha çok işe yarasaydı.
Bir de Buffy ve Angel'ın olabilecek en gıcık yerinde bitmesine sinir oluyorum. Tamam sonraki bölümü izleyelim, çatlayalım da.. Yani her hafta izleyenler sonu nasıl olursa olsun izler. Çıldırtmanın ne gereği var yıllardır?
"Any questions?"
"Nihehehe!"

(Başından izledim, ninjanın geldiğini, çay istediğini falan gördüm, ilk reklamdan hemen önce yemek yedim, 20.30'da geldiğimde Wes'in eli deliniyordu. Kafese kapandığını falan görmedim.)[signature][hline]

[Bu mesaj Eraq tarafından 26 Nisan 2004 15:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

amerika oyle lopcuk diye sudan cıkmadı hep vardi, once çinliler sonra amerikalılar buldu, amerigo vespucci egoist olduğunu göstermek için koskoca kıtaya adını verdi. aztecler mayalar fln yaşıodu bundan önce ama ispanyollar aztecleri, kolonistlerde kızılderilileri yok etti fln fistan...[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bir de "fantastik dizi!" nidalarıyla sürekli kılıç / balta / arbalet (crossbow) kullanımına karşıyım. Kalbine sokunca ölmüyor mu vampirler? Alsın eline uziyi, tarasın göğsünü. İlla tahta gerekiyorsa Connor'ın ilk geldiğinde kullandığı alet gibi bir şey yapıversinler.
Veya küçük haçlar atan bir tabanca, kutsal su püskürtücü, flamethrower, roket atar kullansılar ne bileyim.. Blade'i örnek almalılar. :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

eraq bak söyle düsün..
angel eski çagdan kalma bir vampir..
bu yüzden kiliç felan kullaniyor..
aliskanlik edinmis..

buffy ise, küçük bir kasabada yasiyor.
silah kaçakçiligiyla mi ugrasçak vampir avlamayla mi?
aliyor eline bi kazik, çat küt daliyor..

minigunla vampirlere dalmak istersin mesela..
ama "military only" bir silah..
yani mimkin deel[signature][hline]"It's amazing how everytime you open your mouth, you prove that you're an idiot!"
Vegeta - DBZ

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 26 Nisan 2004 17:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bone zorlama derim :-P Minigün olmaz, koca gun olur ama ben öyle yaratıklarla boğuşsam sitsen elimde yüksek teknoloji aletler olmadan piyasaya çıkmam :-) Kılıç kullanmakta faydalı bir bilgi, son çare olarak başvurulabilinir ama asla ilk çare değil.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

underworldtaki o silahtan yapsinlar :P tek atis bitiriyo :P kazik mazik neymish canim :P[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

varlığından bile haberim yoktu öyle bir şeyin :-)[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...