Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Evet bir angel/buffy manyağı olarak geleneksel forumu açıyorum neden erken oldu diceksiniz gitmeden bunuda yapayımda gözüm arkada kalmasın :-) .. Catscratch dümen sende arkadaşım ! ..[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

bundan sora Pazar günleri
saat 20:00 - Buffy The Vampire Slayer
saat 21:00 - Angel

hade bakalım en azından ah şunu kaçırdım ah bunu kaçırdım derdi biraz ortadan kalkar hemde beraber giden bölümleri arka arkaya serederiz:P[hline]Raphael: Şuna bak! Bi salamander asla 10 metre boyunda olmazki!!
Donatello: Söleyene bak, konuşan bi kaplumbağa!!
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar halen ölmedi mi ya?[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

zevkler ve renkler tartışılmaz o doğru ama senin angel diş geçiremez arnie'ye bence.. :-p[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Vampirlerin çok mistik güçleri vardır anlatmama gerek yok heralde =P konu dağılmasın burası bölümlerden sonra yorum için gerekli :lol:[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

Bu akşam hasret bitiyor !
20:00--> Buffy
21:00--> Angel ! ..
evet son mesajımı dizilerden sonraki yorum için saklıyorum ondan sonra görüşemicez..[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

çıkmazzzz

düşüncelerim..
Buffy: Son sahnede buffynin cesedi deli olmuştu, süper olmuş canlanma sahnesi...

Angel: SOndaki süpriz harikaydı.. demek hamile kalmış:P Şimdi bişid erdim ama spoiler class'a girio o yüzden sölemiyim ama hakkaten ağzım açık kaldı sonda:P[hline]Raphael: Şuna bak! Bi salamander asla 10 metre boyunda olmazki!!
Donatello: Söleyene bak, konuşan bi kaplumbağa!!
Sosyal ağlarda paylaş

angel inde geçmişindeki elemanlar hep piskopat çıkıyor walla eheh bu arada kopartan sahne---> angel elemanla kapışırken fred çıkıyor ya angel ben biraz adım attım dışarı diyor sonra angel odana git ve orda kal diyor orda yarıldım zuha[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

Eeheh ben önceki thread'de söylemiştim yeni sezonun ilk bölümün son kısmına dikkat diye :D

Zaten angel-buffyverse'de spike ile angel var vampirlerden iyi olan. İkisininde geçmişi karanlıktı ama en azından şu an evil mode'dan çıkmış durumdalar. Angel biraz chaotic good gibi. Spike daha neutral'da good'a geçemedi :D

Bu arada buffy'de Giles'a veda ederlerken Tara'nın elindekini gösterip çıkardığı ses her iki dizininde sonunda çıkan Monster Inc. yazısının önünden geçen zombinin çıkardığı ses ile aynı :D
Belki farkedemeyenler olmuştur diye söyliim dedim.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bir vampir onca asır yasayıp da doğru dürüst bir güç kazanamaz mı?
Yahu charm at, force push yap, corse explotion çek.

yok adam ısrarla pat küt dalıyor sadece.

Adamlar ortaçağ tarzını güzel yakalamışlar da, biraz daha oturaklı bir sahne yapabilirlerdi.
O evlerin arasında basit bir insanmışssın hissini verebilirlerdi. Ama ayrıca üstten çektikleri için evler fazla önemli durmamış. Öyle geri planda süs gibi...

Oysa adamlar o dekorla Baldur's Gate 'in filmini yapabilirlerdi
------------------

Buffy'de Giles'a bayılıyorum ya. Herkes sanki sinema, Giles sanki tiyatro.
Adamın sesi diğerlerindne farklı, yüz mimikleri diğerlerinden farklı, oyunculuğu diğerlerinden farklı.
Bu demek değil diğerleri kötü.. Ama Giles bana sanki çok farklı bir his veriyor.[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

ya buffy dekı motorcu cetesı mantıklı ama baya geyık ve kotu olmustu bence...

angel dada chrıstına carpenter ve darla (gercek adını bılmıyom hatunun) ılk gordugum de ohom ohom yapıp dık oturur pozısyona gecıyom falla[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

Christina deil Charisma Carpenter :D

David Boreanaz - Angel
Elisabeth Rohm - Kate Lockley
Alexis Denisof - Wesley Wyndham-Pryce
Charisma Carpenter - Cordelia Chase
Julie Benz - Darla
Glenn Quinn - Doyle
Christian Kane - Lindsey McDonald
Thomas Burr - Lee Mercer
Stephanie Romanov - Lilah Morgan
J. August Richards - Charles Gunn
Andy Hallett - The Host, Lorne
Amy Acker - WinFred
Keith Szarabajka - Holtz
Laurel Holloman - Justine

[hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 15 September 2003 18:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 15 September 2003 01:32 tarihinde demiş ki:
yahu bir vampir onca asır yasayıp da doğru dürüst bir güç kazanamaz mı?
Yahu charm at, force push yap, corse explotion çek.

yok adam ısrarla pat küt dalıyor sadece.

Adamlar ortaçağ tarzını güzel yakalamışlar da, biraz daha oturaklı bir sahne yapabilirlerdi.
O evlerin arasında basit bir insanmışssın hissini verebilirlerdi. Ama ayrıca üstten çektikleri için evler fazla önemli durmamış. Öyle geri planda süs gibi...

Oysa adamlar o dekorla Baldur's Gate 'in filmini yapabilirlerdi
------------------

Buffy'de Giles'a bayılıyorum ya. Herkes sanki sinema, Giles sanki tiyatro.
Adamın sesi diğerlerindne farklı, yüz mimikleri diğerlerinden farklı, oyunculuğu diğerlerinden farklı.
Bu demek değil diğerleri kötü.. Ama Giles bana sanki çok farklı bir his veriyor.[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...

Abi dizi olduğu için küçük bütçeyle yapıyorlar.Abi ben angelı sevmem zaten hiç bir filmde vampir ler bu kadar küçümsenemez dandik bir insan gelip vampiri öldürüyo.Şu salak angel kaç asırlık vurdumu uçuramıyo ayrıca şu vampirlerin form değiştermesi ayrı bir karizma düşürücü etken kapıdan girememe vs vs yaz yaz bitmez ya salcan oraya kain i LA deki tüm ucubeler gelse öldüremez
Sosyal ağlarda paylaş

Kain derken umarım Vampire the Masquerade'deki Caine'i değil de Bilgisayar oyunundaki Kain'i kastetmişsindir.

Bu arada ne kadar az bütçeyle çekseler de, mesela kamerayı daha alçaktan çekselerdi, evler gözümüze daha büyük gelirdi. Maketlerin arasında dolanan insanlar değil de, evlerin arasında kaybolmuş insanlar hissini verirdi..

Bir tek Spike kapılardan geçemiyor diye biliyorum. Onun da neden geçemediğini bilemiyorum.

Ama ne olursa olsun, Angel'in bir iki gücü olması lazımdı. Bu basit bir force push da olurdu, power word kill de..

Vampire: The Masquerade oyunu gibi düşünsek, adam şimdi 4. seviye "Prince" Vampir olması lazımdı..[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Spike'da geçior. Davet edilmediği sürece hiçbir vampir birinin mesken tuttuğu 6 duvar arasına giremio(tavan ve tabanıda saydık ehehhe).

Şimdi zaten angel-buffyverse'de vampirlerin birbirlerine karşı özellikleri yok. Sadece deneyim ve dövüşme ustalıkları var. Yoksa zaten normal bir insana göre güçlüler. Wesley ile Gunn'ın öldürdükleri vampirlere bakmayın onlar bişi diil :D

İşin içine daha mistik güçler katılsaydı daha ilginç olabilirdi. Mesela insanların beyinlerini kontrol etmek, halüsinasyon görmelerini sağlamak gibi. Bu bile ayrı bir hava katardı. Yoksa force push, force pull felan çok uç şeyler vampirler için :D

Ha bir kötü tarafta vampir formuna geçtikten sonra çok aşırı güçlenmesinin yansıtılamaması. Zaten şekli şemali değiştirmeden dövüo herkesi. Vampir formuna geçince sadece şekil değişmiş gibi oluo. Halbuki daha güçlenmesi lazm. O farkı çok iyi yansıtamıolar.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 15 September 2003 21:29 tarihinde demiş ki:
Kain derken umarım Vampire the Masquerade'deki Caine'i değil de Bilgisayar oyunundaki Kain'i kastetmişsindir.

Bu arada ne kadar az bütçeyle çekseler de, mesela kamerayı daha alçaktan çekselerdi, evler gözümüze daha büyük gelirdi. Maketlerin arasında dolanan insanlar değil de, evlerin arasında kaybolmuş insanlar hissini verirdi..

Bir tek Spike kapılardan geçemiyor diye biliyorum. Onun da neden geçemediğini bilemiyorum.

Ama ne olursa olsun, Angel'in bir iki gücü olması lazımdı. Bu basit bir force push da olurdu, power word kill de..

Vampire: The Masquerade oyunu gibi düşünsek, adam şimdi 4. seviye "Prince" Vampir olması lazımdı..[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...

Leagacy Of Kain den bahsediyorum. bu arada yazılış farkı dışında Vampire the Masquerade deki Caine le aynı sanıyordum.
Ne farkı var?
Hem demonların dandikliğini örnek verirsemde Dante diyorum

[Bu mesaj Hellsing tarafından 15 September 2003 22:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...