Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ZTK | Beşiktaş - Trabzonspor | 26 Oca 2011 - 20:00

Llama

Öne çıkan mesajlar

valequenta said:

adamınbiri said:

tirabzonun arada sırada şampiyonluğa oynıyan diğer anadolu kulüplerinden tek farkı bi kaç kez şampiyon olmasıdır
başka hiç bir fark yoktur

trabzonun besiktastan tek farki besiktasin hediye verilen 2 sampiyonlugunu cikarsaniz dahi biraz daha az sampiyonlugu olmasidir.

trabzonun şampiyonluk sayısı 6 (altı), beşiktaşın bileğinin hakkıyla aldığı ama haksız şekilde hesaba katılmayan iki şampiyonluğu için itiraz ederek hakkını söke söke almasıyla şampiyonluk sayısı 13 (on üç) yani neymiş senin biraz daha az dediğin fark 7(yedi) esas benim merak ettiğim ne içtin sen?
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

valequenta said:

adamınbiri said:

tirabzonun arada sırada şampiyonluğa oynıyan diğer anadolu kulüplerinden tek farkı bi kaç kez şampiyon olmasıdır
başka hiç bir fark yoktur

trabzonun besiktastan tek farki besiktasin hediye verilen 2 sampiyonlugunu cikarsaniz dahi biraz daha az sampiyonlugu olmasidir.

trabzonun şampiyonluk sayısı 6 (altı), beşiktaşın bileğinin hakkıyla aldığı ama haksız şekilde hesaba katılmayan iki şampiyonluğu için itiraz ederek hakkını söke söke almasıyla şampiyonluk sayısı 13 (on üç) yani neymiş senin biraz daha az dediğin fark 7(yedi) esas benim merak ettiğim ne içtin sen?

"adamınbiri" gibi dusunmeye calistim, basarmisim.

hakkini soke soke falan da degil o, o konuyu da burda tartismam senle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...