Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Salem (Paradox'tan İlginç Proje)

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Evet yatmadan önce bi oyniim dedim 2 saate yakın oynadım galiba.
Kısaca anlatıp yorumu yapiim

Oyunun genel durumu:

Oyun zaten 1 mb mı ne, register olunca download linkine tıklıosun bi tane dosya inio hemen, ben o dosya kuracak zannettim ona tıkladım Java bişey yüklüo 1-2 dakka ve hemen açılıo. Login diosun ve giriosun oyuna. Oyuna direkt başliosun nehir kenarında avrupada , New Englanda gemi kalkio göya, sen de sahilde önce bomboş bi karakter olarak 4 tane npc nin yanına gidip sağ tıklayıp. Karakter ismini, erkek veya kadın olacağını, saçının şeklini ve rengini belirleyip, oksen gemiye tıklıosun ve Boston'a geliosun

Böle anlatıyorum ama herhangi bir SES efetki veya müzik yok, sadece hatalı bişey yaptıında uyarı geldiinde TIK die ses var. başka oyunda hiç bir ses yok. Options tuşu var onun üzerinde de şimdilik sadece shadow açma kapamaya yario dedi. Bi kere tıklamıştım oyun takıldı o yüzden ellemedim.

Karakterin hep arkasından görüosun kameranın yönü değişmio ama hayvan gibizoom in zoom at yapabiliosun. vs Grafikler videolarda gördüünüz gibi baya dandik. Millet etrafta cadı gibi gezinio çoğu insan naapıcağını bilemio

ben de ilk başta biraz etrafta dolandıktan sonra bi kaç kişiye sordum . Sonra ormana doğru açıldım, etrafta gezdikçe yerde çalı çırpı, taş gibi şeyler buluosunz, right click le bi yere tıklayınca oraya gidio, WASD de kullanılıo left clicklede interact ediosun bu kadar.

Taşı çalıyı toplayıp, bazı itemlar var smooth stone gibi onu bulup sağ tıklayıp study diosun, belli skillerin artio mining bilmemne, wilderness and gathering atiorum bunlar artmaya başlio yavaşça sen o sırada takılıosun train olurken. Survival die bi skill var dio ki wildernes lore ve mine lore skillin 200 olsun bu skilli alabil . O taşı study edince zatne oluo öğreniosun survivalı sonra crafttır, dig dir builddir skiller çıkıo ondan sonra hep etrafta ıvır zıvır şeyler bulup ingredientlar yazio, böle study edebilecein şeyler craft ediosun. Şimdilik 2 saat boyunca etrafta gezip topladım. Sürekli skiller açılıo yani yeni bi skill öğrenince so ltaraftaki LORE skilleri hep sapit o mine lore, spice lore wildernes lore ıvı zıvır. Sen bu loreları öğrenip belli bi yere kadar sana sunulan skilleri açamya çalışıosun, bi kaç adam gördüm balta ile falna gezio o seviyeye gelemedim

ağaç kesiosun sonra yok ok yapiosun falna öle gidio
tamamen primitive başliosun.

Interface sıkıntılı, pathfinding sıkıntılı bazen takılıo edio. Efekt ve müziksiz olması çok böle garip gelio .

2 saat oynattı beni, hep tabi ister istemez ulan şunu bi craft etmeye çalışiim bakiim neler lazım diip o itemları ormanda aramakla ve study yapmakla geçti

ha bi de 4 tane stat var black bile yellow bile blood ve bilmmene. yemek yedikçe birisi artio, hareket ettikçe birisi gidio bişey study ettikçe bişey gidio , mesela en son galiba black bile ım bitti, study e tıklasam bile çoook yavaş öğreniodu. Herhalde onla iligli ,

Tooltiplerin bazıları var bazıları yok , help sistemi yok oyun içi.

Kimsenin ismini göremeiosun üstünde falan sağ tıkayınca MEMORIZE çıkıo o adama nick koyuosun UZUN SAKALLI adam die, öle hatırlıosun, o adam senle konuşunca chatte öle çıkıo, veya kin olmayı teklif ediosun kabul ederse ismi çıkıo vs gibi ilginç şeyler var

oyun über sandbox, sandboxların en sandboxı. combat moda giriosnu uo gibi tabi silahım olmadıı için giremedim . self defense skillim olmadığı için bi de

criminal acts falan tarzı skiller var , toggle yapiosun anlamadım onu açınca ne oluo bleki onu aıp insanlara dalabiliosundur VS.

şimdilik böle

girebilen girsn baksın yorum yazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...