Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Salem (Paradox'tan İlginç Proje)

Khiran

Öne çıkan mesajlar

batuhan said:

Bu arada 20 silver a evinizi kurduktan sonra önemli olan 150 silvera writ diye bişey var onu alınca. O topraklar size ait oluyo yere attığınız veya kutulara koyduğunuz şeyler çalınmıyo. En azından normal biri alamaz thief fln varsa ayrı :)

o topraklar derken ne kadar genişlikte bi toprak bize ait oluo

bi de 150lik şeyi alınca dielim

ben o random yer dışında başka bi yeri homestead yapabilio muyum
Sosyal ağlarda paylaş

böyle tale in the desert falan sandbox mmolar haddinden fazla zaman yiyor, bi de bunda spawn zamanları mı çok düşük yoksa ben mi malım boston civarında yerde item yok resmen 1 saat yürüdüm nehirleri falan geçtim anca 2 3 tane odun, ot falan bulabildim. az gelişsin ve item bulma kolaylaşsın oynarım şimdilik bıraktım
Sosyal ağlarda paylaş

hahah cidden ama o evi kurmadan random bi yere çok zor yani her saniye bostondan yürümeye kalksan ömrün tükenio

ben dün saolsun aquila verdi 20 silver, kurdum evi çook hızlı gelişlmeye başladım birden

çünkü çok random bi yere atio haritada, öle olunca da etraftaki resourcelar falan duruo oluo bol bol. Evinden biraz uzaklaşık istediin resourceu toplayıp crafını edip gelişmeye başliosun.

oyüzden anahtar olay o 20 silverı toplamak 2 arrowhead mi bulacan artık feather mı bulacan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...