Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magicka

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Dark_Soul said:

tantun said:

Xenocide said:

abi büyü dediğin şey böyle olmalı zaten ya, quickbar'dan 1'e basmak olmamalı sdf

arada büyücünün kafası karışcak, kendi kafasına atıcak meteoru falan. lazım bunlar ehaueh

meteor random zaten, kafama 5k yedim gecen serserilik yaparken

fire+eaarth+fire+water+earth+fire basip space basinca hafif yükselip meteor shower atiyorsun,kafana düşerse shield falan yoksa instant kill xD

offf abi thunderstorm ogrendim gecen Challenge oynarken 4 kisi, bu ne lan dedim bi yaptim. 4umuze de instakill atti adamlar da dumur oldu WTF ROFLlarla eglendik

lol onun achievmenti da varmis `one in a million` get struck by a thunderbolt and survive :D
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun felaket zevkli fakat baya exploit edilebilir şeyler mevcut.
Örneğin druidlerle kapıştığımızda aldığımız staff ile summon yapıp casterlara yanaşınca sürekli lightining cast etmeye çalışıyorlar ıslatınca salaklar kendilerini öldürüyor.
Yada aşılamayan nesneler (masa sandalye kaya vs) arkasına geçip lightining field falan açınca moblar size bakarak geberiyorlar.
Minotaur ve üzerinize atlayan bilimum mobla hiç kapışmadan uçurumlara atlamaları cabası.
Şu ana kadar singleda kralı kurtarmaya kadar geldim bütün chapter final bosslarında exploit edilecek yerler mevcut bilerekmi yapılmış bir fikrim yok ama AI baya zayıf geldi gözüme.
Herşeye rağmen çok zevkli ama tavsiye edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne ya adamlar 4 tane update cikarmislar. Ben update-1 le oynuyordum, her bir update de 400-500 MB.. Bu arkadaslar direk re-compiled dosyayi patch diye gonderiyorlar herhalde :)

Steam disindan oynayan var mi aranizda ? Bu Update lerin hepsini teker teker sirayla mi kurmamiz gerekiyor ? Yoksa direk Update-4 'u kurabilir miyiz ? Bana sanki kurabiliriz gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ölümsüz area sheild yapabiliyorsunuz shift sağ click shieldı aç sonra heal mayını spamla içeriye shield heal olduğu için ve her mayında 1200 falan heal ettiği için bi süre sonra suyu çıkıyo sonra dışarıya hasar mayını spamlarsınız yada m60 la ratatata
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kurdum oynadım baya.

- Servera şifre koymayın bug var girilmiyor.
- Server listesindeki filtreden Friend seçmeyin bug var filtre çalışmıyor,listeye çıkmıyor.
- IP ile direk baglanamıyorsunuz buglı çalışmıyor.
- "Autentication Fail" sorunu olursa oyunu tamamen kapatıp tekrar girin.

Yapmanız gereken.

- Bağlantısı ( özellikle uploadu ) iyi olan biri host olarak oyunu açıyor.
- Sizde önce normal oyuna giriyorsunuz.
- Steam friendsden bu arkadaşa tıklayıp join diyerek bağlanıyorsunuz.
- Oyun kapalıyken join derseniz bugdan dolayı grafiksel olarak sorun yaşıyorsunuz.

Oyunun dedicated server desteği yok sanırım ve çok büyük ihtiyaç var aksi halde 2 kişiden fazla oldumu lagdan kim napıyor anlamıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...