Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magicka

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Evet oynanışın pek alakası yok da save sistemi direk aynı quest sistemi ile. Checkpointler yalnızca ölünce işe yarıyo, oyunu kapatıp açtıktan sonra yine chapterın başından devam ediyosun.

Yalnız oyun çok buglı ya, optimizasyon sorunları var, locale sorunları var, oyun taskbar'da görünmüyo, bazen cutscene'leri geçmek isterken kamera kilitleniyo, seni takip etmiyo, kontroller çok rahat değil, tekme tokat yiyince bi süre büyüleri sıralayamıyosun (yapmamak normal olabilir de sıralayamamak saçma), tuşlara çok hızlı basarsan arada yutuyo büyüleri, yanlışlıkla sıraya eklediğin bi büyüyü silemiyosun falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Tutorial kısmını oynayıp çıktım, vakit geçti ama oyun eğlenceli geldi gözüme. Grafikler, modeller hoş. Büyü combo olayı süper olmuş cidden.

Yalnız karakterler ingilizce mi konuşuyor yoksa başka bir dil mi nece konuşuyorlar anlamadım. Altta ingilizce subtitle çıkıyor.

Bu arada sitesinde 10 tip büyü var yazıyor. Başlarken 8 tane ile başlıyorsunuz. Muhtemelen ilerde 10 a çıkar.

Büyük bir patch gelecektir. İhtiyaç var.

Şimdilik eğlenceli, keyifli görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

AHAHAHHA abi konuşulan dil Swenglish diye bi şey, İsveççe ve İngilizcenin karışımı. Mizah unsuru çok sağlam yalnız, çok beğendim sdsdf

O 2 büyü de gizli büyüler sanırım. water + fire = steam, water + cold = ice. Büyük büyü kombinasyonlarında tipini tanımadığınız simgeler varsa bu ikisinden biridir muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...