Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magicka

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
Ben de indirimdeyken aldım ve inanılmaz keyifli olduğunu söyleyebilirim. Tek sıkıntım windowed 1280x720 civarlarında oynamadıkça sttuter oluyor, bunda 2 sebep var, hem benim makinam eskidi artık, hem de oyunun kendisi bu açıdan sıkıntılı forumlarda okduğum kadarıyla. Vsync ve triple buffer forced olmasına ragmen yapıyor bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle büyük yeti gibi bir dayıyı diyorum zaten etrafta zibilyon tane yaratık oluyor bide bu üstüme lömbür lömbür kosunca anaaaam dedim öldüm. ben genelde elektrik arcane cold kalkanı kılıcıma koyup ileri dogru duvar yapıyorum içine giren cıkana kadar ölüyor ama bu dayı lol yaptı geldi dövdü
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

böyle büyük yeti gibi bir dayıyı diyorum zaten etrafta zibilyon tane yaratık oluyor bide bu üstüme lömbür lömbür kosunca anaaaam dedim öldüm. ben genelde elektrik arcane cold kalkanı kılıcıma koyup ileri dogru duvar yapıyorum içine giren cıkana kadar ölüyor ama bu dayı lol yaptı geldi dövdü

shield + su = küçük yağmur arkasınada shield + cold soğuk hava donduruyor herşeyi çok rahatlatıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...