Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2. paticik İZMİR buluşması

metboy

Öne çıkan mesajlar

said:
Llama, 26 Ağustos 2004 23:43 tarihinde demiş ki:
said:
Cthulhu_, 26 Ağustos 2004 21:49 tarihinde demiş ki:
plan güzel..

kımın planı olum :D

bizim paspas ı öpen adamın :D[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Brook, 13 Ağustos 2004 11:04 tarihinde Erutana demiş ki:
psikolojik sorunların varsa git bi doktora, ama sakın ağzına alma..

Sosyal ağlarda paylaş

ya bende gelmek zorunda kaldım metboy eski kitaplarımı taşımama yardım etti:) bende gelmeliymişim

alsancak üsküdar bence hoş.açık hava deniz kenarı mekan.yoksa farklı yerlerdenmi bahsediyoruz?[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s
Sosyal ağlarda paylaş

Lem Aranızda Ufak ınsanlarda var benıde dusunun ben napacam nargıleyı be alalala :D yaw bızdende hakanaka da gelebılır onua soluyım. ya hakkaten sevınc ın onunde bırbırımızı nasıl tanıyacaz? sevınc pastahanesı yazan yazının altında bekleyelım gelen sorar sen pati misin? oda evet fln der olur bıter[signature][hline] Chitlenbick Uo Owner Anakin SkyWalker
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AnakinSkyWalker, 27 Ağustos 2004 15:29 tarihinde demiş ki:
Lem Aranızda Ufak ınsanlarda var benıde dusunun ben napacam nargıleyı be alalala :D yaw bızdende hakanaka da gelebılır onua soluyım. ya hakkaten sevınc ın onunde bırbırımızı nasıl tanıyacaz? sevınc pastahanesı yazan yazının altında bekleyelım gelen sorar sen pati misin? oda evet fln der olur bıter

o kolay iş ben gelip sorarım herkese yüzsüce paticik? diye :)

neyse, üsküdara gideriz nargile içeriz. nargile içerken sohbet ederiz kaynaşırız. sonra çıkarız dışarı içeriz. gerçi nargilenin üstüne bira içince güzel olmuyor sevmiyorum ben =p

neyse işte takılırız. 18.30'da buluşucaz ama 18.45'e kadar bekleyebiliriz orda ( ki biz de geç kalcaz othranxla biraz dersane bitiyo o saatte anca)[signature][hline];;suitfly | icq | msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Craven, 27 Ağustos 2004 10:56 tarihinde demiş ki:
ya bende gelmek zorunda kaldım metboy eski kitaplarımı taşımama yardım etti:) bende gelmeliymişim

alsancak üsküdar bence hoş.açık hava deniz kenarı mekan.yoksa farklı yerlerdenmi bahsediyoruz?

vallaha taşıdık o kadar gelecen zorlan da olsa :)

üsküdar bence de en iyisi, en rahat nargile içilcek yer.[signature][hline];;suitfly | icq | msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Black1ce, 27 Ağustos 2004 16:45 tarihinde demiş ki:
ya gözünü sevdiğimin izmirli patileri birisi şuraya planı programı yazsın muhabbet ediyonuz aranızda bişey annadıysam arap olayım. :P

abi 4230949023 kere yazdık ya :)

şimdi 6.30 da buluşuyoruz sevinç pastenesinde.

sonra hep beraber üsküdara gidiyoruz. orda isteyen nargile içiyor istemeyen içmiyor. (üsküdarı bilmeyenler için; üsküdar güzel bir kafe böyle tam nargilelik =p)

ondan sonra kaynaşıyoruz ve dışarı çıkıyoruz. akşam saatleri olduğu için zaten alsancak iskelesi önü keş mekanı olur =p biz de ya oturur içeriz ya da fuara gideriz. kısacası üsküdara gittikten sonra karar veririz ne yapçağımıza.[signature][hline];;suitfly | icq | msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

nargile içerken muhabbet manyağı yaparım ben seni madcatçiğim sıkılmazsın =)

saeros seni açacaz oğlum konuşturma manyağı yapacaz =p

bir de blackice'ın yazlığa dönme durumu olabilirmiş onun için soruyorum, akşam kaça kadar kalıcaksınız?

bir de kesinlikle gelenlerin listesi nedir şimdi?
[signature][hline];;suitfly | icq | msn: [email protected]

[Bu mesaj metboy tarafından 27 Ağustos 2004 16:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1 saeros =1988
2 metboy =1987
3 blackice =1988
4 madcat =1988
5 llama =1985-86 lı bişidir heralde?
6 sadbutcher =bilmiom
7 leviemaxilack =88(metboy dedi)
8 dagger =89
9 anakinskywalker=1990
10 pyro =1988
11 otrhranx 87
12 craven 86[signature][hline]Madcat..
Üzdün yeter üstüme varma,
Soru sorma biliyorsun,
Mazeretim var.
Boş konuşma görüyorsun
Asabiyim ben...!!!

[Bu mesaj Epxmadcat tarafından 27 Ağustos 2004 18:01 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Epxmadcat tarafından 27 Ağustos 2004 18:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...