Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2. paticik İZMİR buluşması

metboy

Öne çıkan mesajlar

oo izmirliler'de buluşmaya başlıyor ha
gözlerim yaşardı valla..[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Divertissement, 24 Ağustos 2004 23:43 tarihinde demiş ki:
umm.. bi arkadaş bulursam gelirim büyük ihtimalle. öyle yannız yannız gelemem ama (:

madcat dogru sölemı$te o kayna$mayı cıkarabılırsın yanlı$ anlamada cekılebılır eheh.hiç olmadı ate$ i getirirsin yanında :)

said:
Llama, 25 Ağustos 2004 02:10 tarihinde demiş ki:
abı fuar cok kalabalık olcak kımse ıletısım kuramıcak konserlere gıdıldıgınde gıdelım soyle kordana ıcelım soyle doyasıya
ekımde askerım zatı
,

+1 konser yerıne kordonda içmeyi tercih ederim.ama mümkünse 18:30 dan sonra flm yapalım kı ben direk dershane çıkı$ı yoldan kar$ıya geçim yanınıza gelim eheh[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Brook, 13 Ağustos 2004 11:04 tarihinde demiş ki:
psikolojik sorunların varsa git bi doktora, ama sakın ağzına alma..

Sosyal ağlarda paylaş

çar$amba gunune denk gelıyor ben ılk bulu$maya katılamamda kordona gelebılırım.19:00 da kordon olayını brz daha erkene alsanz? 30-40 dk orda beklemek war :)[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

[Bu mesaj Pyr0 tarafından 25 Ağustos 2004 13:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyr0, 25 Ağustos 2004 13:33 tarihinde demiş ki:
çar$amba gunune denk gelıyor ben ılk bulu$maya katılamamda kordona gelebılırım.19:00 da kordon olayını brz daha erkene alsanz? 30-40 dk orda beklemek war :)

1 eylulmu carsanbaya gelıyor ?
o zman onadn onekı zumartesı ne zmana denk gelıyro yada sonrakı tamam bulusma saatı kesın 18:30 yapalım da tarıfı bır sey edelım sonra kesın yazalım gelen gelır[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ehah son bı$ı eklıcem bulu$maya geç katılabılırım cunku cumhurıyet meydanın ordan yurucem eheh

*!ke$ke erkene aldırmasaymı$ım der* :-p[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...