Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

melih gökçek @ twitter

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

http://twitter.com/06melihgokcek
çok eğlenceli lan.
said:
SEVLİLİ ANKARAGÜÇLÜLER... ANKARAGÜCÜ BİRAZ ÖNCE BOMBAYI PATLATTI... FATİH TEKKE ANKARAGÜCÜNDE... HAYIRLI OLSUN...

said:
sonmezer58

@06melihgokcek örtülü ödenekten mi transfer ettin sayın başkan

melihgokcek

esprini yesinler : )

said:
emrahpolitics

@06melihgokcek Ne oldu şimdi Fatih Tekke Ankaragücü'ne gelince? Kulüp başkanı mısınız, belediyeci mi? Karar verin bir zahmet.

melihgokcek

Ankaralıyım.Ankaragüçlüyüm..Kıskandınız mı:)@emrahpolitics

said:
Kim zam olsun ister? Hangi siyasetçi tepki alacağını bile bile zam yapmak ister? Ama zaruret insanı mecbur bırakır.@ZamlaraProtesto

said:
edemirtas67

@06melihgokcek başkanım ankaraya disneyland ve metrobüs projelerinde gelişme var mı acaba

Var.Biraz daha gelişme olsun detay veririm.@edemirtas67

çok eğlenceli lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Hem imzalarım.Hem de üstüne futbolculara imzalatırım.Sen atkını bizim özel kaleme bırak.@ankazan06

ankazan06 @06melihgokcek Başkanım Ankaragücü atkımı imzalarmısınız

cahillik çok kötü şey lan. aşağıdan yukarı doğru gidiyormuş çözemedim başta. okuyorum okuyorum anlamsız. (öyle dimi lan gene yanlış anlamadım olayı ?)
Sosyal ağlarda paylaş

adam IRL Trollugu netede tasiyip yeni cigirlar aciyor artik, en buyuk idloum herif ya <3 <3 <3

http://images.habervitrini.com/haber_resim/melih_gokcek77.jpg

hani normalde nette trollersin, RL de denersin tutturamassin filan herif RL de grand master troll oldu, simdi nete tasiyor

bos zamanalrinda /b/ de filanda takiliyordur bu
Sosyal ağlarda paylaş

kendisi ise harbiden işsiz güçsüz biriymiş lan bu Melih. adam paso tweetliyo nefes almadan. Başkasıysa eğer kendi çalıştırdığı, o zaman adamın işe alma kriteri işsiz güçsüz biri olması. Çok feci. yazık be Ankaralılara harbiden. hadi biz gene iyiyiz istanbul'da. okadar kötü değil.
Sosyal ağlarda paylaş

melih gokcek dunayda kendisine ait cyber teami olan tek belediye baskani olabilir

kac senedir oel kadrolu elemanalri var, nerde bi anket kosuyorlar, nerde bi elestiri gelip yag cekiyorlar, adam task force kurmus kendine jewish internet defense force gibi

en guzelide kilicdaroglu.com u satin alip belediyeye routelamalari idi ama asfdasfd

diyorum grand master troll diye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...