Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın sonu

nightshift

Öne çıkan mesajlar

ahahah yok lan ben böleşeyleri çok eni konu düşünürüm uyumadan önce falan..

zombie olayından kaçış için bildiğin ona hazır olmak gerekiyor. bi outbreak hızlıca yayılırsa ve daha da kötü bi şekilde sadece insanları değil tüm memelileri etkiliyorsa, sıçtın.. hele bi de kuşlar da giriyorsa bittin.

onun yerine ölümcül virüs insanlığın %90ını yeryüzünden sildi, nüklear felaket ve uzaylı istilası senaryolarını falan oynamayı tercih ederim
Sosyal ağlarda paylaş

genç bir imamın diyanet arşivlerinde yüzyıllardır unutulmuş olan bir laneti yanlışlıkla serbest bırakması türkiye halkının 1/3 ünü zombiye çevirir, ve olaylar gelişir.

alın size pilot, yazın kitabını, metal fırtınayı 3e katlar bak yeminlen dönersiniz köşeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

hz. ebubekirin çömlekleri diye kitap yazmak lazım. m.ö 35000 yılında hz. ebubekir adem ile badem isimli iki cini iman gücüyle çömleklere hapsetmiştir. 2010 yılında bir grup genç tavanarasında bu çömlekleri bulur ve liseli oldukları için bu çömlekleri kırarlar
Sosyal ağlarda paylaş

Sen en acı şekilde ölecek olansın, böyle kolunu ısıracaklar enfekte olacaksın ama söylemeyeceksin geçer diye. Derken morph olup en yakındaki güzel kıza saldıracaksın, atletik adam da senin kafanı patlatacak pompalıyla.

Sana günde 4 ölçek whey ve 3x8 bench press yazıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

güneş patlamalarıyle ilgili teori de var hatta filminde onu baz almışar.birçok insan marduk'tan ziyade buna inanıyor ve 5. nesil diye üstün bir insan ırkı ortaya çıkacak diyorlar...
Ben de inanıyorum 2012'de ciddi mana da mahvolacağımıza ama bunun sebebi kesinlikle biz olacağız.350 ppm'i

ppm

milyon da bir parçacık demek,CO2 'nin havadaki oranı.

geçtik mi bitti.

380 ppmdeyiz zaten onu geceli cok oldu
Sosyal ağlarda paylaş

nightshift said:

Eski Maya yazıtlarını inceleyen arkeologlar, Maya uygarlığı tarafından kullanılan takvimin 21 Aralık 2012’de bittiğini ve bu tarihte dünya üzerinde yaşamın sona ereceğini öne sürdü. 2012’de gezegene göktaşı çarpacağı, yörüngesinin değişeceği ve iklimlerin insanlığı yokedeceği tahmin ediliyor.
11.11.11 dı en son olmadı sımdı yenı tarıh bu hadı bakalım

oha yeni bişey mi bu. :)

10 senedir marduk muhabbeti var işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...