Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

o ara liseliyim...

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

adam nbl celebritysiymiş ::o ama senden daha şerefsizi evilı vardı lan. alexiyi gatede explotionlarla patlattım diye 20-30 kere ostardına yedirmişti beni :( necromancer mı ne yapıyolardı ya zaten milleti özel skiller büyüler falan filan vayak

illa ki vardır ya.
o necromancerlar varken ben de olucaktım
2-3 gün girmedim düzenlemişler herşeyi.
dedekorkutu falan brit gatede 1.5 saat kovalamıştım GAÇMA LAN diye diye.
metalon konusuna girmiyorum(giriyorum)
çok şey yaşadık tabi adamlar kalabalık bi de adları var ne desen inanmazlar söylesem yalan derler.
minopcun kuzeyinde şehir kurmuşlar bizim guildi (army of immortals) gezdirip metalona davet etmişlerdi.tabi bunun öncesi var metalonla düşmanız kesip biçiyoruz falan filan.
(hatta bazı metalon üyelerini kandırıp biz sizinle dostuz diyip beraber action yapmışlıgımız ardından onlarıda kesmişlkiğimiz var)
şehri gezdirirken tabi rahat duramadık n0x, ba's falan filan kim varsa orlarda kavga edip kesip kaçmıştık ewhgeh.
sonra bizim guildden bi kaç kişi sırf bu olaylar yüzünden oyundan soguyup nicklerini değiştirmişlerdi.çünkü metalon 40-50 kişi bize rahat vermiyorlardı ama ben tek tüfek ormanlarda takılmaya devam etmiştim. :D
Sosyal ağlarda paylaş

lan o degilde, jandarma asayis deyince aklima geldi. Adamlara cile cektirip, alt ust dagitip, sonra bigun kizilayda yururken mesrutiyette bi cafe gorup "anaa lan bu cafe su söyledikleri cafeymis, suraya giremde az takilam vakitte var nasil olsa" deyip girip butun jandarma asayis guildinin arasinda oynamis adamim. Adamlar beni gorunce "ulan sen o koraxmisin, gel bakiyim yegen, bi cayimizi ic" demislerdi. Allahtan dayak yemeden cikmistim aahah
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

lan o degilde, jandarma asayis deyince aklima geldi. Adamlara cile cektirip, alt ust dagitip, sonra bigun kizilayda yururken mesrutiyette bi cafe gorup "anaa lan bu cafe su söyledikleri cafeymis, suraya giremde az takilam vakitte var nasil olsa" deyip girip butun jandarma asayis guildinin arasinda oynamis adamim. Adamlar beni gorunce "ulan sen o koraxmisin, gel bakiyim yegen, bi cayimizi ic" demislerdi. Allahtan dayak yemeden cikmistim aahah

adın cafe:D
Sosyal ağlarda paylaş

hah evet adin cafe, hahah abi hayatimin failidir lan, harbi diom, ben hala anlamiyom nasil ordan dayak yemeden ciktim gittim. Adamlara butun hafta kan kustur, sonra mal gibi git cafeyi elinle koymus gibi bul, otur orda uo oyna. Guildmastermiydi neydi, bi abileri vardi, sen koraxmisin deyip gulup gecmisti adam, sonra bura jandarma asayisin cafesi bilionmu genc? Heaa, iyi neguzel dediydim bende öyle bi. Bi baktim hakkaten heriflerin cafesi, 7-8 kisi action yapiyolar bildigin :)
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

roket adam benim için yeni bi nick. üni hz'da kaldığım yurtta darkrider ile kalıyoduk, ulan herif her yerde turunculu bi siteye giriyo, paso dalga geçiyoruz, adamın ismi paticik kaldı herkes paticik çağırıyo. biraz muhabbet ettim ben modum yöneticiyim vizyonda falan dedi, dalga olsun diye üye oldum sikko bi nickle, bölümünü trolledim biraz.

öyle kaldı anasını sattığımın bağımlılığı. allah belanızı versin. 3 sene oldu herhalde, binlerce post.
ahahaha
çok realist bir hikaye bu hahahaha

boldladığım kısım da dramatik biraz sfddfsg
Sosyal ağlarda paylaş

İlk karakterimin adını unuttum ama nasıl koşulacağını bile bilmiyordum, miner açtıydım minocta, ben öylece dururken birisi geldi;

-Pickaxe var mı?
(baktım var)
-Var.
-Ne kadar istersin?
-Bilmem ki.
*adam 3k gold koyar*
-Yeter mi?
(ben kendi parama baktım 100g)
-Nasıl vercem pickaxe'ı?
-Trade'e sürükle.

Sonra ben babama;
-Baba var ya...

Hiç parasız kalmadım lan Ultima'da. Hep şans güldü xD
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

sene 1992 yada 1993. bir yaz günü.
çocuğuz tabi satanist takılıyoruz. oturmuşum evde muppet show izliyorum.
kapıya 2 tane arkadaş gelmiş, anneme beni sormuşlar annemde "içeride çizgi film izliyo" demiş girin kendiniz söyleyin ocakta yemeğim var vs tarzında almış arkadaşları.
ben tekli koltuğu sürükleye sürükleye tvnin tam dibine çekmişim oturmuşum izliyorum. arkama geldi durdular. elinde 1 tane basket topu "hadi basket oynamaya gidelim" dedi bi tanesi. bende olmaz muppet show izliyorum dedim. bunlar 5 10 dk ikna etmeye çalıştılar ki bi tanesi "bak gelmezsen bidaha seninle kedi kesmeyiz" bile dedi. bende daha yeni başladı hayatta gelmem diye son kararımı verdim. bunlar sinirlendi tabi bi tanesi "Allahın kermit kılıklısı" diyip evden çıktı.
ertesi günden itibaren sokağa çıktığımda "kermit kermit" diye seslemeye başladıklarında hoşumada gitmişti ama çaktırmadım. sinirleniyo ayağına yattım. çünki eğer hoşuma gittiğini söyleseydim tam tersi bi daha bana asla kermit demeyeceklerini biliyodum. bunlarda ben sinir oluyorum diye kermit dediler sürekli.
gel zaman git zaman oyunlara takıldı şu bu derken baktımki herboka kermit diye yazmaya başladım.
snn de ultima oynuyoruz kermit oluyorum.
diablo oynuyoruz kermit oluyorum.
wow oynuyoruz kermit OLAMIYORUM çünki piç kurusunun birisi illaki alıyo benden önce.
sonra farkettimki insanlar artık ismimi unutur hale geliyorlar. ismim yerine kermit diye sesleniyorlar.
eve telefon açıp "kermit evdemi?" diye anneme sordukları bile oluyor.
ama hiç zoruma gitmedi.
hep başımı dik tuttum ve mücadele ettim.
şimdi 1 çocuğunu üniversite okutmuş 1 çocuğunu evlendirmiş, MKE'den emekli aylık 1346,78 TL maaşı olan bir aile babasıyım.

abi izninle yazının başını imza yapıyorum sdfsafas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...