Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Domian Tescili - Türkiye'den

gomelskaya

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar,
Normalde domain register için , mydomain.com ya da bluehost.com u falan kullanıyorum ama , bu sefer türkiye'den bir firma ile banka havalesi ile almak istiyorum. Fiyatları makul ama daha önemlisi sağlam bir firma var mı ? Yarın öbür gün kapayıp gitmesin , sıkıntı olmasın !
Sosyal ağlarda paylaş

Di, bu seninle alakalı bir yer galiba di mi ? Flatofis diyor çünkü yerine :) Öyleyse alıyorum domain'leri ordan . Faturayı parayla göndertme olayı güzelmiş ama heheh :) Bence mantıklı

Edit : Aldım Domain'i , Türk firmalarının domain'leri kendi adına yapma sevdası nedir anlamadım . Burası da kendi adına kaydetti domain'leri. Yabancı siteler , biz ne info verirsek onun adına kaydediyorlar. İleride birşey olsa , site hakkında hiçbir iddiam olmuyor bu şekilde di mi ? Site sahibi sadecehosting.com görünüyor who is lerde
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Eski calistigim yer burasi.

Whois bilgilerinde kendi adlarini kullanmalarinin sebebi, musterilerinin cogunun bu bilgileri gizli tutmak istemelerinden kaynaklaniyor. Haliyle default olarak boyle bir uygulamaya gectiler benim orada calistigim vakitlerde. Istersen kontrol panelinden istedigin bilgileri degistirebiliyorsun.

Yasal olarak elinde fatura oldugu surece hakkini ararsin bu arada. Turkiye'desin ve Turkiye'de vergi odeyerek faaliyet gosteren bir firmadan hizmet aliyorsun. O belge elinde oldugu surece hakkini arayabilirsin demektir bu.
gomelskaya said:

Di, bu seninle alakalı bir yer galiba di mi ? Flatofis diyor çünkü yerine :) Öyleyse alıyorum domain'leri ordan . Faturayı parayla göndertme olayı güzelmiş ama heheh :) Bence mantıklı

Edit : Aldım Domain'i , Türk firmalarının domain'leri kendi adına yapma sevdası nedir anlamadım . Burası da kendi adına kaydetti domain'leri. Yabancı siteler , biz ne info verirsek onun adına kaydediyorlar. İleride birşey olsa , site hakkında hiçbir iddiam olmuyor bu şekilde di mi ? Site sahibi sadecehosting.com görünüyor who is lerde
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

vaperon said:

turkticaret.net

tarihin en kotu domain saglayicisi

Tarihin en kötüsü mü? Nasıl yani? Bir kere sorun yaşadığımı hatırlıyorum, bundan 4 sene önce o da siteyi tuttukları server'in bir bağlantı problemi oluşmuştu. Telefonla aradım, 5 dakika sonra siteyi başka bir server'a aldılar. O gün bu gündür sitede hiçbir problem yok. Ben bir problem yaşamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
di said:

Selam,

Eski calistigim yer burasi.

Whois bilgilerinde kendi adlarini kullanmalarinin sebebi, musterilerinin cogunun bu bilgileri gizli tutmak istemelerinden kaynaklaniyor. Haliyle default olarak boyle bir uygulamaya gectiler benim orada calistigim vakitlerde. Istersen kontrol panelinden istedigin bilgileri degistirebiliyorsun.

Yasal olarak elinde fatura oldugu surece hakkini ararsin bu arada. Turkiye'desin ve Turkiye'de vergi odeyerek faaliyet gosteren bir firmadan hizmet aliyorsun. O belge elinde oldugu surece hakkini arayabilirsin demektir bu.
gomelskaya said:

Şimdi yine domain lazım oldu bana , sen sadecehosting dediğinden beri oradan alıyorum ama , ya insan şifleri md5 ler bari , pass reset istiyorum , kabak gibi mailime atıyorlar heheh :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...