Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kürdistan bayragı

-Neiloth-

Öne çıkan mesajlar

şirket bazında düşünürsek o ayrılacak oyuncular zaten 30 dolar verip oyunu aldılar. ilerde ek para vermeyeceklerine göre bırakmaları şirket için pek birşey ifade etmeyecektir. ha dersin ki o bırakanlar başkalarını başlatmaz yada başlayanları bıraktırır. ha orasını bilemem işte ama o kadar çok olacağını sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Pickles said:

şirket bazında düşünürsek o ayrılacak oyuncular zaten 30 dolar verip oyunu aldılar. ilerde ek para vermeyeceklerine göre bırakmaları şirket için pek birşey ifade etmeyecektir. ha dersin ki o bırakanlar başkalarını başlatmaz yada başlayanları bıraktırır. ha orasını bilemem işte ama o kadar çok olacağını sanmıyorum

ilerde hiç harcama yapmayacak olsalar bile bi anda atıyorum 10k oyuncunun oyunu bırakması oyunu ve adamların kazanacakları parayı etkiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Kürdistan (Arapça: كردستان, Farsça: کردستان, Kürtçe: Kurdistan / کوردستان), Kafkaslar'ın güneyi ve Orta Doğu'da, Azerbaycan, Ermenistan, Irak, İran, Suriye ve Türkiye'ye ait toprakların bir kısmını kapsayan coğrafi[1] bölge.[2]

wikipedia bile kabul etmiş sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

hon oynayan türk sayısı max 2 bindir.türklerin coin almıycağınıda hepimiz bildiğine göre ve bu 2 binin sırf bayraktan dolayı bırakmayacağına göre pek bi zarar etmez firma.dota2 çıkana kadar son çırpınışları firmanın dota2 çıkınca daha oyuncusu kalmaz zaten

2000 mi? LOL patide 100 kişi çıkar abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Pickles said:

Kürdistan (Arapça: كردستان, Farsça: کردستان, Kürtçe: Kurdistan / کوردستان), Kafkaslar'ın güneyi ve Orta Doğu'da, Azerbaycan, Ermenistan, Irak, İran, Suriye ve Türkiye'ye ait toprakların bir kısmını kapsayan coğrafi[1] bölge.[2]

wikipedia bile kabul etmiş sdfsdf

abi wikipediadaki herseyin dogru oldugunu dusunmeyin artik nolur.

bunu bu bilgiden bagimsiz bir sekilde soyluyorum. dogru ya da degil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...