Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Bir Zamanlar Askerdik" Bu akşam 20.25'de..

Christoph_Vassel

Öne çıkan mesajlar

Mel Sibson , Madeleine Stowe ,Greg Kinnear , Sam Elliot gibi isimlerin yer aldığı ve sinema tarihinde gerçekten çok önemli bir yere sahip film bu akşam TRT-1 de 20.25'de ekrana geliyor..

Sevenlerinin bilgisine..[signature][hline]Klasik bir baba team üyesi, 24 Ağustos 2004 17:32 tarihinde demiş ki:
Bi gün scripting öğrenicem..Milletin ultima accountunu hacklicem..

Helede son zamlardan sonra, Samsun 216 ilaç gibi geliyor.. :P

[Bu mesaj chrisvassel tarafından 25 Ağustos 2004 07:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok özür dilerim..

*!derin bir iç çekip "vaaah vaaah" mırıldanmaları içinde uzaklaşır*[signature][hline]Klasik bir baba team üyesi, 24 Ağustos 2004 17:32 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

sudan sebeple birbirine laf sokma olayları hergün artıyor dikkatinizi çekerim. negatif elektrik mi var havada nedir.

we were soldiers seyredilebilir bir yapım bence. hele çarpışmanın bitmesinden sonra yeni gelen gazetecilerin bi patlama sesi geldiğinde "aman yandım" modunda eğilip, olayın başından beri orda olan gazetecinin sigarasını tüttürmeye devam ettiği sahne aklıma kazınmıştır :)[signature][hline]Proxa, 23 Ağustos 2004 17:49 tarihinde demiş ki:
kısırlaştırcam ben kendimi
Sosyal ağlarda paylaş

O sahneden başka amerikalıların cesetleri kum torbası dizer gibi üstüste yığmaları ve Vietnamlıların gelince onları kutsayıp sonra teker teker taşımaları da önemli anlardı.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

bir amerika rulz!,commnist scum sux!

filmi daha,gerçekçi deel,üniformalar silhala gerçeçi deel,uçakalr geçekç.i deel.

amerika büyk amerika aşmış amerikan askerleri üsepr amerikan askerleri örenk aile babası amerikan askerleri naplam yiyp sonra "aargh karıma onu sefdiimi söleyin" diyebilen asşmış süepr yaratıklardır

tabi tabi[signature][hline]dandirk bi playlisitim
bir iki dostum
biraz umudum
bide uykum var

Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 25 Ağustos 2004 12:07 tarihinde demiş ki:
önemi yok

lol :D[signature][hline]Klasik bir baba team üyesi, 24 Ağustos 2004 17:32 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

bi film daha vardı adı aklıma takıldı..fragmanında uçak bombardımanını felan gösteriyordu yemyeşil bir tepeye..hmm "W" ile başlıyordu hatta adı..ismini yazabilecek varmı dediğimi anlayıp?[signature][hline]Klasik bir baba team üyesi, 24 Ağustos 2004 17:32 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...