Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God did not create the universe

Laorx

Öne çıkan mesajlar

LathspeLL said:

Yüce olana gel. IQ50

Forumda diğer dinlerin yaratıcı kabul ettiğine ve değerlerine hakaret etmek serbest mi? Bence herkes haddini bilmeli burda bazıları terbiyesizlik sınırlarını zorluyo ciddi anlamda böylelerinin ortamdan atılması lazım.

Cuce said:

cok yanlış, matematik 500 bin yıl önceki halinde değil, sadece daha önceden var olan bizim keşfetmemizle birlikte yaratılmıyan bir evren (icaatların aksine yani) şu anki matematiksel işlemleri 4000 yıl öncesine götürsen ordak insanlarda benim şu anda sana vericeğimi cevabı gördüğünde aynı tepkiyi vericektir.

Matematikte bir takım sonuçları test etmenin hesaplamaktan kolay olduğunu iddia etmek matematiğin 4000 yıldır aynı olduğunu söylemekle aynı kapıya çıkmıyor derin fark var arasında.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır birincisi ben biliyorum , haliyle sana cıklamam gerek yok, bildiğimi gerceğini cürütmedin sürece "yanlışsın" diyemezsin.

ikincisi, yeterli donanım olmadığ sürece aynı denklemi düzdende terstende cözmezsin

ayrıca acıklamamı anlamamışsın, iştete butür şeyir bilidiğm halde nasıl bir sabırla yazıyorum düşünün.

kesindirki ben yüce sabırlıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğin mantıklı olsa hiçbir "çözülemeyen yeni denklem çözümü" mümkün olmazdı. Dediğim gibi iki iddiayı aynı açıdan değerlendirmeye çalışıyosun.

Allah yok diyen adam ispat yaparken sadece Allah var diyenler üzerinden ispat yapamaz.

Tersi de geçerli. Yaparsa da tatmin edici olmaz şekil 1 a.
Sosyal ağlarda paylaş

konu allah değil, klonu benım, herşeyi biliyorum, ben herşeyi bilen birine "hayır bilmiyorsun" diyorsun.

öncelikle herşeyi bilmediğimi kanıtlaman lazım. yoksa yalan yanlış konuşuyorsun demektir.

konuyu neden tanrıya getiriyosunki.

söliyimmi neden? sölememki. kendin bul.
Sosyal ağlarda paylaş

cevabı
ilk 13'ğn cevabı saırayla

123827782389^123
gh2130kj88
2312jk31290*2342
sadjfs,iiasd12
12342034j23
2342fksdf
1234213qdcasz
6534fwe66
343246tsesfgdg
sdvbverye544
sadf3424235
sdf2w34267
42

hepsini test edicek bilgi birikimine bundan 1575 yuyıl sonra ulaşıcaz, en yakınına 118 sene sonra. ondan önce bu cevapları test edicek matematiksel işlemlerfi keşfetmiycez.

haliyle ilk doğru cevabı vericek testi ancak 2129 mart 13 de yapabiliceksin.

bu arada üzgünüm bazı sonucları şu anki terminalojiyle anca bu kadar yazabiliyorum, ama zamanı geldiğinde anlaşılacaklar merak etme.
Sosyal ağlarda paylaş

007, bak 10kez üst üste yanlış şeyi sötlüyorsun.
ben herşey ibiliyorum matematik eksik diyorsam eksiktir, ilerde genişliyecek diyorsam genişler.

herşeyi bilen beni sorgulayacak değilsin ya.

sorgulamaya kalkışıcaksan öcne herşeyi bildğimi cürütmen lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

konuyu hiç okumadım. bakmadımda neyin ne olduguna sadece bi teori üretmiştik yaklaşık 2 kasa biradan sonra onu paylaşmaya geldim sonra yatıp uyicam.

kanlı canlı hiçbi sıkıntısı psikolojik fizyolojik sorunu olmayan bi insan benim bildiğim böyel taşı çatlatsa bi tarafını yırtsa beyninin %10 unu kullanıyor diye biliyorum. ya yukardaki %100 ünü kullanabilen ve sizin benim gibi bi insansa diye bi teori çıkarmıştık. sonrada sızdık galiba hatırlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

konu allah değil, klonu benım, herşeyi biliyorum, ben herşeyi bilen birine "hayır bilmiyorsun" diyorsun.

öncelikle herşeyi bilmediğimi kanıtlaman lazım. yoksa yalan yanlış konuşuyorsun demektir.

konuyu neden tanrıya getiriyosunki.

söliyimmi neden? sölememki. kendin bul.

Cuce said:

allah diey varolduğunu düşündüğpünüz şeyin klonu falan değilim.. sadece herşeyi biliyorum.

konu allahla ilgili dğeilki

mükemmelsin beybi.
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

Ispatlanamamanın tutarlılık açısından bişey ifade etmediğini anlatmaya çalışıyora adam ironik olarak hala açığını arıyosunuz muhteşem.

nasıl ifade etmiyor yauv, komik misin ? adam diyorki ben herşeyi biliyorum, bilmediğim birşey bul ve herşeyi bilmediğimi ıspatla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...