Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Put.IO

roket adam

Öne çıkan mesajlar

bu sitenin tam olarak ne oldugunu bilmiyorum ama soyle biseye ihtiyacım var.

simdi notebook'un hdd arızalanıp, cok da gerekli olmayan bi kac belgemi kaybedince tırstım. harici hdd'de cok onemli dosyalarım var. onların ucması hayatımı kaydırabilir. o yuzden bu onemli dosyaları ben web'de tutayım diyorum yedek olarak.

put.io bu ise yarar mı?
yaramaz ise neresi var buna benzer hizmet veren?
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

simdi notebook'un hdd arızalanıp, cok da gerekli olmayan bi kac belgemi kaybedince tırstım. harici hdd'de cok onemli dosyalarım var. onların ucması hayatımı kaydırabilir. o yuzden bu onemli dosyaları ben web'de tutayım diyorum yedek olarak.

put.io bu ise yarar mı?

winrar ile parcala emailine at

gmail mesela cok iyi olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

put.io bu ise yarar mı?

dropbox. skydrive. zumodrive.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
ben sevdim siteyi. torrent olsun filehosting siteleri olsun uğraşmıyorsun linki veriyorsun o indiriyor. mesela premium filesonic ile tek dosya 200 fln ile çekerken aynı dosyayı buraya çektirip ben put.io dan çekiyorum 700-800 oluyor. film ise direkt stream edebiliyorsun. divx stream'de çok önden gidiyor yükleme. 720p deniyorum şimdi onu da takılmadan stream edebilecek hızda ise sömürürüm bu siteyi. =)
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca 720p Test etmek isterseniz buyrun sadece test için :

Bitrate 1500k olduğu için 12-15mbit hattı olan bir arkadaşımız rahat izleyebilir.

12mbit ve üstü Film 720p:

SADECE TEST

http://www.trserv.com/downloads/big/japhson-suckerpunch-720p/japhson-suckerpunch-720p.mkv

Buda standart dizilerin:

5Mbit ve Üstü Dizi 720p :

Sadece Test

http://www.trserv.com/downloads/big/Stargate.SG-1.x264.ac3.720p.Season.10/Stargate.SG1-s10e01.Flesh.and.Blood.mkv

Yasal sınırı geçmemesi için Sadece 5 dk sini izleyebilmeniz için sınırlanmıştır.... [paticik rules :)]
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

df said:
720p deniyorum şimdi onu da takılmadan stream edebilecek hızda ise sömürürüm bu siteyi. =)

bunun sonucunu merak ediyorum.

gece canavar gibiydi. 720p yi takılmadan izledim divx fln daha sen 10. dk da iken yüklenmesi fln bitiyordu.

bu saatlerde baktım stream kötü. yoğun saatlerde iyi değil demek ki. 3 gün denemeyi tamamlayayım daha iyi inceleme yazarım.

edit: sorun tt imiş. bütün mahalle mal gibiymiş az önce şimdi düzeldi =) yani put.io da sıkıntı yok şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...