Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

ses said:

asdasdasd dalga geçer gibi su effectlerini görselleri falanda koymuşlar. ulan madem var elinde eklesene oyuna. hadi dragon'a binmeyi ne bileyim mount tiplerini vs.'leri koymadın DLC yaparsın diye, ama grafik improvmentlerı koymamak neyin kafasıdır.

Mikrosoft kafasi diyoruz biz buna

Iksboksa cikan oyunlarin kutu iceriginde pc ve ps3 versiyonlarindan icerik olarak zerre fark olmamasini istiyor, ve anlasma imzalatiyor direk yapimcilara

Eh tarihi eser olan iksboks da kastirmadan calistirabilsin diye bole maymunluklar yapiyorlar, hi-res tezture packi oyunda ayri vermek bu yuzden standart oldu, bioware de misal diragin eyc de yetemediginden diil sirf mikrosoft yuzunden ayri cikardi packi

Kagit ustunde super duran fikirler, pc dede cogu yeteri kadar emekle yapilaabilir seyler, ama iksboks bozuyor isi iste, cikardiklari dlc de bile kollamalari lazim

Sonra nedir bu hate diyor millet, herifler dandik makinalari ile resmen bagladilar butun oyunculugu, sirf MS daha cok kazansin diye cekiyoruz su iskenceyi
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

bizim gibi adamların japonca seslendirme ingilizce altyazıyla oynaması lazım zaten..

üşenmesem kurardım.

http://www.youtube.com/watch?v=XVkYfxxe2fE

http://www.youtube.com/watch?v=f7PcKGIlRRE

http://www.youtube.com/watch?v=jcR0Y-O4FRM

Olmamis, kiymamislar paraya chad ulfric disinda bisi yok

Paarthurnaxi wakamoto ya, alduinide erochimaruya seslendirselermis bir kere daha para verebilirdim oyuna asdfasddad
Ulfricin ses uymusta ben olsam daha yaratici olurdum, nakataya filan seslendiricen biji ulfric direk, fate zero gibi butun seinen efsanelerini toplican hatta usenmeyip, acimican paraya

Hala deus ex caponca pack bekliyorum oynamak icin, char var lan daha ne istiyim eheuehu
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

http://www.youtube.com/watch?v=AYOFLqItuW4&feature=youtu.be

abi şaka gibi, adamlar bu kadar şeyi bir haftada yapabiliyor ve bu kadar dandik bir oyun çıkarıyorlar yine de dlc felan olaraka satabilmek için

Dur dur, şimdi bunlara sahip olamayacak mıyız?
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

ses said:

asdasdasd dalga geçer gibi su effectlerini görselleri falanda koymuşlar. ulan madem var elinde eklesene oyuna. hadi dragon'a binmeyi ne bileyim mount tiplerini vs.'leri koymadın DLC yaparsın diye, ama grafik improvmentlerı koymamak neyin kafasıdır.

Iksboksa cikan oyunlarin kutu iceriginde pc ve ps3 versiyonlarindan icerik olarak zerre fark olmamasini istiyor, ve anlasma imzalatiyor direk yapimcilara

Eh tarihi eser olan iksboks da kastirmadan calistirabilsin diye bole maymunluklar yapiyorlar, hi-res tezture packi oyunda ayri vermek bu yuzden standart oldu, bioware de misal diragin eyc de yetemediginden diil sirf mikrosoft yuzunden ayri cikardi packi

Kagit ustunde super duran fikirler, pc dede cogu yeteri kadar emekle yapilaabilir seyler, ama iksboks bozuyor isi iste, cikardiklari dlc de bile kollamalari lazim

Sonra nedir bu hate diyor millet, herifler dandik makinalari ile resmen bagladilar butun oyunculugu, sirf MS daha cok kazansin diye cekiyoruz su iskenceyi

şu videodekilerin hepsi xbox sürümünde de olabilecek şeylerdi ki zaten çoğu görsellik değil işlev üzerine. bence olay bu değil. little big planet'de olduğu gibi oyuncuları gaza getirmeye mi çalışıyorlar "bakın lan biz 1 hafta neler yaptık sizi de görelim alın creation kit" diye yoksa dlc satmak mı istiyorlar artık bilmiyorum görücez. oyuncu kitlesini böyle körükleyerek oyunun sürekli popüler kalmasını sağlayabilirler. zaten tanıtım videosunda bi dünya reklam olmuş olan ve skyrim bilmeyen adamın bile ağzına dolanan arrow in the knee muhabbetini de kullanmışlar. popülerlik ve devamlılık kastırıyolar bence.

ki zaten bu oyuna eklenebilecek şeylerin sınırı yok, zaten oyun motoru çok esnek, e yapımcı da destekliyor yardırır gider yani. oyundan çok lbp gibi platform olabilir bi bakıma.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

Viktor said:

ses said:

şu videodekilerin hepsi xbox sürümünde de olabilecek şeylerdi ki zaten çoğu görsellik değil işlev üzerine. bence olay bu değil. little big planet'de olduğu gibi oyuncuları gaza getirmeye mi çalışıyorlar "bakın lan biz 1 hafta neler yaptık sizi de görelim alın creation kit" diye yoksa dlc satmak mı istiyorlar artık bilmiyorum görücez. oyuncu kitlesini böyle körükleyerek oyunun sürekli popüler kalmasını sağlayabilirler. zaten tanıtım videosunda bi dünya reklam olmuş olan ve skyrim bilmeyen adamın bile ağzına dolanan arrow in the knee muhabbetini de kullanmışlar. popülerlik ve devamlılık kastırıyolar bence.

ki zaten bu oyuna eklenebilecek şeylerin sınırı yok, zaten oyun motoru çok esnek, e yapımcı da destekliyor yardırır gider yani. oyundan çok lbp gibi platform olabilir bi bakıma.

skyrim serinin ilk oyunu olsa dedigin dogru olabilirdi ancak adamlarin hicbir gazlamasi olmamasina ragmen hala fanatik gibi morrowinde mod kasan bi guruh var

oblivion, f3 ve NV nin milyonu gecen modlari var toplasan

dedigimde teori dgeil gerceklik direk, MS kesinlikle disc iceriginde PC ile iksboks arasinda veya PS3 arasinda fark olmasina izin vermiyor, tarihi eser DVD leri kullaniyor oyunlar bu yuzden hala, release de texture farkina bile izin vermiyor adamlar

mod konusunu gectim update bile cikaramiyor yapimcilar, gabe newell in xbox livi icin tren kazasi benzetmesi yaptigi meshur bir konusmasi var, iksboks da oyunlarini alan musterilerden "MS biz beles ek icerik yuklemek istedigimizde bile engel oluyor, bizden para talep ediyor hali ile PC ye bedava verdigimiz icerigi size parayla saticagimiz yok, bu iceri sizlere ulastiramadigimizdan ozur diliyoruz" demisti TF2 konusunda
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...