Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

eyvallah maden modu çok iyiymiş yüklüyom hemen

madencilik ve iksirciliğe başlamıştım ama deri-odun işine girmemiştim, odunculuk varsa ormanda odun bırakmam valla troll teknesi gibi dibi süpürürüm.
zaten tüm oyunlarda ne bulursam biriktirmeyi-satmayı çok severim ziyan olmasın hiçbişi asdsadasdas

Bu arada 1klık atı ve 5klık evi aldım ama ev eşyam yok evlenmeye utanıyorum bomboş ahır gibi ev lol
bide şu ev bekçisi karıyı evin içinde mi tutayım kapı önünde mi hırsızlara karşı malum evdeki sandıkta baya bişeylerim var:D

edit: bu modun MESHES adlı klasörünü SkyrimData içine direk atıyoruz sadece di mi? bi de dungeonlar dışında normal arazide dağda bayırdaki madenleri de parlak gösteriyor di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

eet textures ve meshes data içinde olcak,
arazideki madenleri de gösteriyor parlak şekilde. öyle çok abartı değil zaten ama eskisi gibi yanında görmeden geçmiyorsun en azından.

odun olayı bi skille bağlı değil (eğer modlar falan kurmazsan) şehirlerde değirmenlerde filan var, oyunun başında ölmeden ufak bi miktar para kazanma yollarından biri sadece :p

bide şey var, smith, alc, ench üçlüsü ile abartı güçlü itemlar yaratılabiliyor, herşeye 1 shot olsun istemiyorsan çok abartmamak lazım, ben mesela %50 Elixiri üstünde potion kullanmadım itemları güçlendirirken.
Sosyal ağlarda paylaş

marksman said:

gizli yerler püf noktalar vs. gibi kapsamlı faydalabileceğimiz türkçe bir kaynak varmı?

bunları sen kendin yaparsan daha çok zevk alırsın, çünkü oyunun tek olayı bu.
eğer "bakıp ona göre oynayayım" diyecek olursan youtube'dan video izle daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

marksman said:

gizli yerler püf noktalar vs. gibi kapsamlı faydalabileceğimiz türkçe bir kaynak varmı?

eğer "bakıp ona göre oynayayım" diyecek olursan youtube'dan video izle daha iyi.

Valla oyun o kadar çok bug dolu ki, her görevi geçtikten sonra sorun var mı diye wikiden kontrol etmek zorunda kalıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesala,
daha az önce olan bug. Thieves guild'in allahı olmama rağmen, Riften'da ki adam bana "become a full member of thieves guild" dedi. 2 saat döndüm dolaştım. Yokmuş öyle birşey meğersem.

Bu tip şeyler. Eğer elime kalkan kılıç alayım "Hurray" nidalarıyla adam keseyim diyorsanız, yok, dağın içinden sonsuza aşağıya doğru düşmüyorsun. Ama questler buglarla dolu.

[hr]

Birde yeni başlayan arkadaşlar için,

Top25 Skyrim Mods :
http://www.pcgamer.com/2012/01/17/the-25-best-skyrim-mods/

Ben nasıl mod yükleneceğini bilmiyorum, bilmekte istemiyorum diyenler içinde, Nexus Mod Download Manager var, direk onu çeksinler uğraşmasınlar. ( Modlar içinde bu siteyi kullanın )

http://skyrim.nexusmods.com/downloads/top/
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Bone said:

marksman said:

Valla oyun o kadar çok bug dolu ki, her görevi geçtikten sonra sorun var mı diye wikiden kontrol etmek zorunda kalıyorum.

http://www.youtube.com/user/egeyleskyrim#p/u

al türkçe rehber
Sosyal ağlarda paylaş

ya bendeki sistem gtx460 ve 8gb ram ama indirsem mi bilemedim o grafik modunu, zaten sonuçta fan-made bişi official değil illa crash falan da yapar olmadık yerde

edit: Deadly Dragons isimli dragonları güçlendiren modu denedin mi? bana mantıklı geldi dragonların güçlendirilmesi, yoksa bikaç bandit veya tek giant bile alabiliyor dragonu, hatta bi at bile öldürmüş koca dragonu lol
eğer çok oynanabilirliği bozmuyorsa dragon modu kurmayı düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...