Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

8 tane var. Labyrinthian mı ne var ya, oraya girmeden dısarıda bi oda var, orada yerde Wooden Mask var. Onu takıp geçmişe gidiyosun, orada yıkılmamış büstleri var onların cutscenelerde gördügün, onlara takıyorsun.

2 tanesini ana quest sırasında alıyorsun, bi onlar kaldı bende. Dur yapayım ya.

ilk o tahta maskeyi bıldum unfamilar energie yazanı hemen taktım ama ne geçmişe gitti nede bişey oldu anlamadım. bidaha deneyeyim bakalım...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de dayanamadım başladım level 5im daha da, böle iice bütün questleri yapmadan şehiri terk etmemeye çalışıyorum mal mal takılıorum etrafta, 1 ejderCAN kestim daha, da Devlere daldım ağız burun kıro bu levelda kesme ihtimalim yok mu? o yanıma verdikleri kadın ilen bearber takılıyorum o da yatio direkt tanklamaya koşunca dev ağzını kırıo.

Bir de destroya odaklaniorum level atlayınca magickaya falan veriyorum daha çok, ama bi yandan da zırhlı ve bi elimde one hand takılıorum, Fakat sanki çok başarılı bi kombinasyon değilmiş gibi geldi,

Siz nasıl oynadınız daha çok böle robe giyip pure mage falan oynayan var mı? İki elde de flames olup vs. Şu an sadece o büyüm var çünkü destroda
Sosyal ağlarda paylaş

ben pure mage gidiyorum, ara ara zorlaşıo yeni büyüler geldiğinde ama asıl tek sıkıntısı büyülerin scale etmemesi. Gerçi etse baya op olurmuş mage.
Dikkat etmen gereken levelının destructionla falan artması, yoksa büyülerinin scale etmediğini düşünürsen zorluk çekersin çok.

Giantları kitelıyorum ben, şu anda 12 yim sıkıntım yok ama öncesinde vardı. kite yapıcan abi, dest. perki var impact diye, onu alınca çok rahat kesiosun.

Bu arada, ben direk mage kafa oldugumdan, bıraktım questleri gittim direk mage college e yazıldım lvl 5 te. Te ne zamandır ordayım anca bitti orası.
Büyüler pahalı biraz, çok para gidio ama yapcak bişi yok.

Ha bide,
fire en verimli olan ağaç onunla takıl, güzel büyüler geliyor ilerde.
Sosyal ağlarda paylaş

ama sıkıntı olcak herhalde. Çünkü şimdi 12 falanım ben fireball çıktı, boltlar azar vurmaya başladı yaratıklara.
2-3 level sonra iice obsolete olcaklar ama bu sefer fireball chain light. e yetecek kadar manam olacak.
E ama diyelim lvl 20 de ok oldu, ondan sonra? xunn'un dediği büyüler gelse bile lvl 50 de falan çok işe yaramaz olcaklar gibi.

en iyisi level almamak ama yapcak bişi yok :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...