Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

benim gibi gavatlık edip dişi karakter açıp dragon shoutunu gördükten sonra BU NE LAN ALLAH BELANI VERSİN diyenler;

konsola showracemenu yazıyoruz ve oyunun başında karşımıza gelen karakter şekillendirme arabirimi tekrar geliyor. cinsiyeti erkek yapıyoruz ve mutlu mesut şekilde oynamaya devam ediyoruz.

ancak oyuna olumsuz bi etkisi olur mu bilmiyorum. pek sanmıyorum, sonuçta dişi olmanın tek olayı diyaloglarda he yerine she diyor. en kötü she demeye devam ederler sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

companions iyidir, bi yere kadar lan ben ne yapıyorum kimlerle takılıyorum, acaba dogrumuyum diye gidip bence guzel bir sekilde sona eriyor :)

iş bitsede gitsem oynasam :)
,

la o deilde ben o eale the huntress ı helalim yapmak istiorm, evinin kadını olsun istiyorum.

rifter dan temple of mara dan amulet aldım, evlenmek için, de, sonra nolcak ya..napmak lazım evlemnek için?
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

var.. her necrodan düşüyo?
enchantmentsızda bulabilyosun black robe sağdan soldan.

da emperor robe giymek en güzeli.. emperorun soulla enchant ediceksin onu.. oh mis.

Ya uo'daki fanteziye gonderme yapmak istemistim de pek becerememisim dsf.

Arch mage'in robe'u var onu giyiyorum ben ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

benim gibi gavatlık edip dişi karakter açıp dragon shoutunu gördükten sonra BU NE LAN ALLAH BELANI VERSİN diyenler;

konsola showracemenu yazıyoruz ve oyunun başında karşımıza gelen karakter şekillendirme arabirimi tekrar geliyor. cinsiyeti erkek yapıyoruz ve mutlu mesut şekilde oynamaya devam ediyoruz.

ancak oyuna olumsuz bi etkisi olur mu bilmiyorum. pek sanmıyorum, sonuçta dişi olmanın tek olayı diyaloglarda he yerine she diyor. en kötü she demeye devam ederler sdfg

Eski oyunlarda leveli, perkleri filan sifirliyordu su olay, bundada vardir kesin bi zarari
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...