Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Redeagle said:

axedice said:

Bide 2nci lvlda nasıl ejderha kesiyorsunuz? Ben ilk ejderhayı gördüğümde lvl5 ya da 6ydım, yanımda 3 khajit 4 insan 1 dark elf ordusu vardı. Damage bile veremedim resmen adamlar kesti. Hiç mi side quest yapmıyorsunuz anlamadım ki ahah. Daha whiterundan çıkamadım lvl16yım. Bitmiyor sidequestler.

Bende anlamıyorum ki valla. Sırf 3. main questi yaparken level 5-6 oldum ben. Adamlar gelip ben level 3ken oyunu bitirdim diyor ._.

lvl 7 civarındaydım, Azura's shrine'a doğru yürürken dağın tepesinde bi frost dragon var onu kesmiştim tek başıma. Ejderhanın mekanda taş sütunlar var üflediği zaman onların arkasına saklanıp kalan zamanda alev malev ne varsa salladım bikaç dakkada öldürdüm o şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

ne enteresan herkez ui den yakinmis coguda wowcu falan sanirsam bence gayet guzel ui(konsolcu degilim) savas aninda ekrani daraltan yuzbin tane gosterge yok ve bunlara gerekte duymuyosun zaten favorite baya is goruyo ve yetiyor. ayrica menulerde fena degil alismam sadece 10 dakkami aldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Luxor said:

KaRa_DaVuT said:

aynen, ve pes etme. oyunun ilginç bir denge sorunu var, levela göre olması lazım aslında yaratıkların ama kimis öyle kimisi deil kafasına göre. ama çevreyi iyi kullan, saklan, at vur kaç, sürekli iyileştir kendini. potion falan bas. bilmiorm oyun oynama stiline göre çok deişiyor ama benim bi arakadaş archmage si ile 18 dragon öldürdü. silme allah ne verdiyse dalıyor. zaten 4-5 ejderden sonra dragon power larınla falan ortalığın şeyini şaapıyorsun. tadını çıkara çıkara öl öldür oyüzden. biyerde dengeyi buluyor =)

peki bir de şöyle sorayım.. diyelim büyü atan warrior yapacaz, o zaman attributeları nasıl dağıtıyoruz? yani health/stamina/magica oranları nasıl oluyor?

bir de sırf mage oynarsak magica/health oranı nasıl oluyor?

şimdi, one handed olduğundan bir el silah bir el büyü de gidebiliorsun, healt stamina kastıysan 20 ye kadar sürekli destruction veya conj veya hangisi hoşuna giderse onu kas. onların perklerini ver onları kullan ki leveli artsın ve mutlaka archmage görevini de yap ki pratik artsın ve o itemler magicka ya iyi bonus veriyor. tabi dediğim gibi beinmki sadece bi tarz, tavsiye. oyun stili,ne göre istediğini kullanabilirsin. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oblivionın level sistemini sevememiştim biraz oynayıp bırakmıştım.

level scalingi kaldıran ve klasik rpglere benzeyen levelup sistemi getiren modlar filan yüklemiştim ama onda da sanırım bişeyleri yanlış yükledim o da oynanmaz hale geldi modları düzeltmeye filan uğraşmayıp bıraktım.

öyle işte...
ama bunu da bi denemek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba ahali :)

oyunu son 3 gundur oynuyorum , oyunu kurdugumdan itibaren ilk 4 saat main quest takıldım falan sonra o line ı tamamen bırakıp thieves guild e katılıp orayı kastım , rogue tarzı karakter oynayanlar icin tavsiye ederim 2 gün sadece thief quest line suruyor , o triplere girerseniz cok eglenceli , 92 pickpocket oldu dünyaları caldım falan sdf ve en sonunda Nightingale oluyorsunuz , oyunun en cool armoru kacırmayın :P
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Ben oblivionın level sistemini sevememiştim biraz oynayıp bırakmıştım.

level scalingi kaldıran ve klasik rpglere benzeyen levelup sistemi getiren modlar filan yüklemiştim ama onda da sanırım bişeyleri yanlış yükledim o da oynanmaz hale geldi modları düzeltmeye filan uğraşmayıp bıraktım.

öyle işte...
ama bunu da bi denemek istiyorum.

Level scaling olayı bunda da var bildiğim kadarıyla. Gerçi çok şikayetim olmadı, mage olarak hard'da oynuyorum baya bi öldüm şimdiye kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...